Kariyer ve İş

Adil Işık’a 350 personel alacak, Adil Işık iş başvurusu

Adil Işık Personel Alımı

Türkiye’de bayi ve konsinyeler dahil toplam 92 mağazası bulunan Adil Işık, ayrıca zincir mağaza ve ‘corner’larla 124 satış noktasına, yurtdışında da 49 mağazaya sahip. Kendi kadrosunda 979 kişinin görev yaptığı firma, 2018’de açılacak mağaza sayısıyla orantılı işe alım yapacak. Bu bağlamda merkez ve mağazalar olmak üzere yaklaşık 350 kişiyi işe alacak.

Adil Işık Genel Müdür Vekili Mehmet Çamlı, 2011’i ciddi bir büyüme hedefledikleri bir yıl olarak gördüklerine değiniyor. Türkiye’de 38, Rusya’da 21 mağaza açacaklarını söyleyen Çamlı, özellikle mağaza yöneticisi, kasa sorumlusu ve satış kadrolarında işe alımlar yapacaklarını ifade ediyor. Ayrıca sahadaki büyümeye paralel olarak merkez kadrolarda da istihdam olanakları oluşacağını belirtiyor.Adil Işık’ın mağaza yöneticiliği pozisyonu için öncelikli kriteri perakende sektöründe yöneticilik deneyiminin bulunması. ADL, Codentry, Love My Body ve Ekstra markaları için işe alım yaparken adayın markayı yansıtmasına özen gösteriliyor. Mağazalardaki kasa ve satış kadrolarında da mutlaka sektör deneyimi aranıyor. Yarı zamanlı (part-time) olarak çalışan kişiler içinse tecrübe şartı yok. Öğrenimi devam eden, perakendeyi ileride meslek olarak seçmeyi düşünen, bu sektördeki gelişimi yakından izleyen kişiler bu kadrolarda görev alabiliyor.
Çalışanlara sunulan olanaklar arasında, yurtiçi ve yurtdışı mesleki eğitimler ve dil kursları yer alıyor. Ayrıca evlilik, doğum ve ölüm yardımlarının yanı sıra prim desteği sağlanıyor.

Adil Işık iş başvurusu için linke tıklayınız.Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu