Anasayfa / Şirket Haberleri / Ahşap Oyuncak Markası Neva Oyuncak

Ahşap Oyuncak Markası Neva OyuncakAhşap Oyuncak Markası Neva Oyuncak

2009 yılının sonunda Neval Grup bünyesinde kurulan Neva Oyuncak, her geçen gün ürün portföyünü genişletiyor. Son olarak ahşap hayvanları da piyasaya süren Neva Oyuncak Genel Müdürü Ayhan Eren, çocukların gelişimleri göz önünde bulundurularak oyuncak tasarımları yaptıklarını söyledi. Ahşap oyuncakların basit gözükse de özünde çocukların hayal gücünü geliştirdiğini söyleyen Eren: “Ahşap oyuncaklar, basit olanın kolay algılanması kuralı nedeniyle eğitimde büyük önem taşıyor. Biz de bu düşünceden yola çıkarak ürün yelpazemize hayvanları da ekledik. Çocuklar hayvanları tanırken aynı zamanda hayal güçleri de gelişecek” dedi. Ahşap oyuncakların toksin madde içermediğinden dolayı sağlıklı olduğuna değinen Eren: “Modern ve bilinçli aileler, hem çocuklarının sağlığını korumak hem de zeka gelişiminde katkıda bulunmak için ahşap oyuncakları seçiyor. Ayrıca ahşap oyuncaklar nesiller boyu dayanıklı kalıyor. Bugün çocuklar daha çok, modern ve elektronik oyuncakları daha yenilikçi bularak ilgi gösteriyor olabilir. Ama biliniz ki ahşaptan yapılmış bir otomobil, kamyon ya da trenin verdiği zevki hiçbir bilgisayar oyunu veremez” diye konuştu.
Neva Oyuncak Genel Müdürü Ayhan Eren

İleride en çok ahşap oyuncaklar satılacak
Önümüzdeki yıllarda Neva Oyuncak olarak, çocukların seveceği daha detaylı ahşap oyuncaklar üretmeyi hedeflediklerini belirten Ayhan Eren, şunları söyledi: “İlk başta oyuncak bebekler, minyatür oyuncaklar, askerler yapmak istiyoruz. Bunları kutu içinde doğal, parlak ve canlı renklerle boyanmış olarak çocuklara ulaştıracağız. Tabi yine kullandığımız tüm malzemeler organik, doğal ve sağlıklı olacak. Ahşap trenler ve onların ahşap parçalarını yakın zamanda piyasaya süreceğiz. Önümüzdeki yıllarda en çok satan oyuncaklar ahşap olacak. Çünkü artık aileler bilinçlendi ve sağlıklı olanları tercih ediyor.”

İnterneva Teknoloji Market ve Madencilik A.Ş. Hakkında:

2009 yılında 300 bin dolar yatırımla Neval Holding bünyesinde kurulan Neva Oyuncak, kayın ağacından kir tutmayan organik ahşap oyuncaklar üretiyor. 70’in çeşidin üzerinde oyuncağı bulunan Türkiye’nin ilk ve tek ahşap oyuncak markası Neva Oyuncak’ın felsefesi ise çocukları sağlıklı bir şekilde eğlendirirken, eğitimlerine de katkı sağlamak. Neva Oyuncak ürünlerine www.nevatoys.com adresinden ulaşmak mümkün.

  Yenibiris.com’un Trakya Bölgesi Yetkili İş Ortağı Tome Danışmanlık Oldu
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir