Anasayfa / Şirket Haberleri / Ajans Press 11 ile temsilcilik açtı

Ajans Press 11 ile temsilcilik açtı

Geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde 30 ilde temsilcilikler açan Ajans Press, bu yapılanmasına 11 yeni temsilciliği ekleyerek kapsama alanını genişletmeye devam ediyor.Mersin, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Batman, Osmaniye, Yalova, Adıyaman, Kastamonu, Kırıkkale, Sinop ve Aydın olmak üzere 11 yeni ilde temsilcilikler açtıklarını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, “Geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde 30 ile açtığımız temsilciliklere beraber kapsama alanımızı tüm Türkiye’ye hızlı bir şekilde yayıyoruz” dedi. Özkan, temsilciliklerin aynı zamanda Türkiye’nin her yerinde medya takibine ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşlarla birebir teması sağladığını ve Ajans Press müşterilerine birebir nitelikli ve hızlı bir şekilde hizmet sunduklarını ifade etti.

Erişimini ilçelere kadar yaygınlaştırma hedefiyle büyümeye devam eden Ajans Press, KKTC ve Almanya temsilciliklerinin yanında yurt dışında da Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu’ya da medya takip hizmeti taşımayı hedefliyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir