Anasayfa / Giyim ve Moda / Ajda Pekkan 13 Mayıs’ta İzmirli Moda Tutkunlarıyla Buluşuyor

Ajda Pekkan 13 Mayıs’ta İzmirli Moda Tutkunlarıyla Buluşuyor

Ajda Pekkan 13 Mayıs’ta İzmirli Moda Tutkunlarıyla BuluşuyorYıllardır zamansız ve modern çizgisiyle modaya ve modacılara yön veren, her dönem takip edilen bir stil ikonu olmayı başaran Ajda Pekkan, 2011 İlkbahar-Yaz sezonu için Twist’e özel tasarladığı Ajda Pekkan for Twist koleksiyonu tanıtımı kapsamında, 13 Mayı
Yıllardır zamansız ve modern çizgisiyle modaya ve modacılara yön veren, her dönem takip edilen bir stil ikonu olmayı başaran Ajda Pekkan, 2011 İlkbahar-Yaz sezonu için Twist’e özel tasarladığı Ajda Pekkan for Twist koleksiyonu tanıtımı kapsamında, 13 Mayıs 2011, Cuma günü, İzmir Alsancak Twist mağazasında moda severlerle buluşacak.
Süperstar’ın gardırobundan, albümlerinden, fotoğraflarından, filmlerinden ilham alınarak tasarlanan ve 25 parçadan oluşan sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyona sahip olmak isteyenlerin İzmir Alsancak Twist mağazasına uğraması gerekiyor. Ajda Pekkan’ın sahne ışıltısından ve günlük hayatında kullandığı spor kıyafetlerden izler taşıyan, sanatçının 70’lerdeki unutulmaz kostümlerinin günümüze uyarlanmış örneklerinin de yer aldığı Ajda Pekkan for Twist koleksiyonu, alışılagelmiş bir Süperstar koleksiyonundan çok bir Rock Star koleksiyonunu andırıyor. Bol paça tulumlar, Ajda Pekkan baskılı tişörtler, iç çamaşırı tarzı penyeler ve skinny siyah pantolonun yer aldığı koleksiyonun gözde parçaları; sahne ışıltısını barındıran deri ve taş işlemeli maskülen ceket; 70’lerin izlerini taşıyan bol paça payetli pantolon, Ajda Pekkan’ın günlük yaşam biçimini en iyi ifade eden gömlekler; önü cool ve asi, arkası ise haute couture detayları ile bezeli biker ceket.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir