Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Ak Fatura Bayilik Şartları

Ak Fatura Bayilik Şartları30 Bin TL Yatırım ile kendi işini kurmak isteyen girişimciler için Ak Fatura fırsatlar sunuyor. Bayilik alarak iş kurmak isteyen yatırımcılar için Ak Fatura bayilik şartlarını değerlendirebilirsiniz.

Ak Fatura mevcut girişimcilere ve yeni iş kurmak isteyenlere bayilikler veriyor. Ak Fatura ile en az 20 m2’lik bir dükkan ile işe başlayabilir veya mevcut işinizde Ak Fatura’nın ödeme sistemlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Ak fatura bayileri yapılan işlemlerden ortalama %30 ile % 300 arası net kar elde eder. Örnek satılan bir telefon satışından anında %30 satılan bir telefon aksesuarından anında %300 kar elde eder . 1 adet internet satışından 100 TL , yapılacak 100 dolarlık para transfer işleminden anında 10 dolar kar elde eder. Ayrıca promosyon ve kampanyalı ürünlerde %60, sadece 1 otobüs bileti satışından anında 7.5 TL kazanır. Onlarca hizmetin tek noktada olduğunu hayal ettiğimizde binlerce liralık kazanç sizleri bekliyor.
Ak fatura 2017 yılında 11.000 yeni internet abonesi ve 13.000 yeni tv abonesi yaparak bayilerine kazanç sağlamış bir sistemdir. Ak Fatura yeni açılan işletmelerin tüm ağır yüklerini üstüne alır. Telefon ve aksesuar ürünleri, fatura ödeme ve Tl yükleme, Para transfer hizmetleri, Sigorta ve otobüs bilet satış hizmetleri, internet ve tv yayın abonelik satışları gibi bir çok hizmeti size sağladığımız olanaklar ile yaptırabilirsiniz.

Ayrıca AK FATURA Noktaları teslim edilen Crm ekranı sayesinde 60 saniye içerisinde istediği araç için Kasko tekliflerine ulaşabilir. 3,6 ve 9 taksit avantajları ile poliçesini satabilirsiniz.Sağlık, Deprem ve Trafik Sigortalarını da sistemimiz ile birlikte satabilirsiniz.

Ak Fatura yatırım tutarı 30 bin liradır. Bu yatırım tutarı 1 adet banko / 1 adet müdür masası / 2 adet pc / 2 adet sekreter koltuğu / yazıcı / reklam giderleri / 2 bin liralık telefon aksesuarı gibi ürünleri kapsamaktadır. Kısaca 20 bin liraya kurduğunuz iş ile ayda 4 bin lira ve üstü kar etmektesiniz.

  Atasay Kuyumculuk Franchising Veriyor

Ak Fatura Bayilik İletişim

Çınarlı mah. 61004 Sokak. Adiva Center Kat:3 Daire:8
Seyhan/ADANA
Tel: 0 850 303 20 36
Eposta: bilgi@akfatura.com
Web : www.akfatura.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Letsfit Spor Merkezi Açmak

Spor merkezi açmak oldukça popüler olmuştur. Lokasyon seçimini iyi yaparak bu işe bayilik ile başlayabilirsiniz. …

Bir yorum

  1. bayiniz olmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir