Anasayfa / Kariyer ve İş / Akçaabat Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Akçaabat Belediyesi Eski Hükümlü AlımıAkçaabat Belediyesi eski hükümlü alımı yapacaktır. Trabzon ve çevresinde yaşamakta olan vatandaşlarımızı ilgilendiren bu alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Yükleyici (loder) operatörü alımı için aranan nitelikler ve şartlar ilanla belirtilmiştir. Eğer başvuruda bulunmak istiyorsanız ilanda belirtilen şekilde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akçaabat Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 06 Haziran 2011
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2011

Genel Şartlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine
– Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Türkiye İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
– Talep sayısının üç katından fazla müracaat olması durumunda 17.06.2011 tarihinde Akçaabat Belediyesi 1.katında bulunan Encümen Salonunda saat 14:00’ da noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.
– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
– Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının üç katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır.
– Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecek.
– Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.
– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
– Talebe müracaat edeceklerin Yükleyici (Loder) Operatörü Sertifikasına sahip olmaları şarttır.
Ayrıca Talepte İstenen Diğer Şartlar
– Talep, Türkiye İş Kurumu Trabzon İl Müdürlüğü tarafından yayınlamış olup, detaylı bilgi için Tel: 0462 321 11 95-0 462 321 64 82, Faks : 0 462 321 62 99, e-posta: trabzon@iskur.gov.tr bilgi alınabilir.
– Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

  İş-Kur, En Çok Eleman İhtiyacı Olan Meslekler Araştırması

Meslek Bilgileri
Meslek: Yükleyici (Loder) Operatörü
Öğrenme Türü: Kurstan
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurt içi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :Akçaabat, Araklı, Arsin, Çaykara, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Trabzon Merkez, Vakfıkebir, Yomra, Beşikdüzü, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı/Trabzon

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir