Anasayfa / Şirket Haberleri / Ald Outomotive Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Ald Outomotive Uzun Dönem Araç Kiralama HizmetiALD AUTOMOTIVE TÜRKİYE Gözü KOBİ’lerde

Societe Generale Grubu’nun yüzde 100 iştiraki olan ALD Automotive, dünyada 1 milyon 200 binden fazla araç ile 39 ülkede Operasyonel Filo Kiralama hizmeti veren dev bir şirket.

ALD Automotive Türkiye ise şu an 500 müşteriye uzun dönem araç kiralama hizmeti veriyor. Bu süreçte hizmet kalitesini, en üst seviyeye çıkarmak için 450’den fazla tedarikçiyle farklı alanlarda stratejik işbirliğine gittiklerini söyleyen ALD Automotive Türkiye Genel Müdürü Cihan Diren, “Bu yıl KOBİ’lerin operasyonel kiralama ihtiyaçlarına daha çok önem verilecek. Halihazırda 500 müşterimiz arasında KOBİ’lerin sayısı azımsanamayacak kadar fazla ancak bu tür şirketlerin operasyonel kiralamanın avantajlarından yeteri kadar haberdar olmadıklarını düşünüyorum. Bu yöndeki farkındalığı arttırmak için çalışmalar yapıyoruz” diyerek hedeflerini paylaşıyor.
ALD Automotive Türkiye, önümüzdeki yıl birçok yeni hizmeti müşterilerine sunacak. Bunlar arasında ‘Yakıt Yönetimi’ ve müşterinin kendi satın aldığı araç filosuna yönelik ‘Filo Yönetimi’ öne çıkıyor.

Özellikle ‘Filo Yönetimi’ ürünüyle aynı zamanda hafif ticari araç filosuna sahip, potansiyel firmalara yönelik hizmetler verilmesi düşünülüyor. Bu alandaki tüm yatırımlar tamamlayan şirket, 2013’te bu ürünle büyük bir atılım yapmayı hedefliyoruz.

Öte yandan çevre dostu hizmetler arasında, “Mavi Rio” kapsamında, C02 emisyon salınımı oranlarına duyarlı olmanın önemini vurgulayan, müşterilerimizi bu yönde bilinçlendirecek programlar da devreye girecek. Buna bağlı olarak, elektrikli araçların kiralanması ile ilgili çalışmalar da devam ediyor.

Ekonomist

  Ziraat Bankası 2013 yılında 150 şube daha açmayı planlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir