Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Alfa Romeo 4C Resimleri, Alfa Romeo 4C – 2012

Alfa Romeo 4C Resimleri, Alfa Romeo 4C – 2012Alfa Romeo 4C Resimleri, Alfa Romeo 4C Özellikleri, Alfa Romeo 4C, Yeni Alfa Romeo 4C, 2012 Alfa Romeo 4C, Alfa Romeo 4C 2012, 2012 Model Alfa Romeo Resimleri

Estetik tasarımlarıyla otomobil denince akla gelen ilk ülke olan İtalya, yeni efsane adayı Alfa Romeo’yu Frankfurt’ta tanıtacak.

Alfa Romeo’nun yeni konsepti 4C, stil vemaksimumsürüş keyfi kelimelerini tanımlamaya hazırlanıyor. 2 koltuklu otomobil, arkadan itiş sistemi ile keyfili sürüşler vadediyor.

5 saniyede 100 kilometre hız

Uzunluğu yaklaşık 4 metre olan 4C’de direkt enjeksiyonlu 1.75 litrelik turbomotor kullanılıyor. 200 beygir güç üreten benzinli motor ve karbon-alüminyumkullanımı sayesinde 850 kilogramı geçmeyen ağırlık adeta yüksek performansa işaret ediyor. İtalyan üreticinin performans verileri de oldukça etkileyici. Verilen bilgiye göre araç 0-100 km/s hızlanmasını 5 saniyeden kısa sürede tamamlıyor vemaksimumsürati de saatte 250 kilometre. Araçta çift kavramalı otomatik şanzıman görev yapıyor.
2012’de satışta

2012 yılında satışa sunulacak konseptin ağırlık dağılımı ise önde yüzde 40, arkada yüzde 60 olacak şekilde ayarlanmış. Aracın güzel ve gür bir ses çıkardığı ve spor otomobillere yakışır şekilde sert bir süspansiyon sistemiyle donatıldığı da edinilen bilgiler arasında.

  Ücretsiz Android Mesajlaşma UygulamalarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir