Şirket Haberleri

Algida-Maxland İstanbul

Her yaş grubunda çocuğun kış ayları boyunca sabırsızlıkla beklediği Aslan Max’ın hareketli ve renkli eğlence merkezi Maxland bu yıl altıncı kez düzenleniyor. Çocuklara eğlencenin en coşkulu ve en hareketli halini sunan Maxland 30 Temmuz itibarıyla kapılarını tüm İstanbullu çocuklara açacak. Altı yılda 550.000 çocuğa ulaşan Maxland, her yaştan çocuğun yıl boyu aradığı eğlence ve hareketi bir arada sunacak.

5 şifreli Max çubuğuyla eğlenceyi doyasıya Max’la
23-24 Temmuz’da Bursa As Merkez, 30-31 Temmuz tarihlerinde ise Bakırköy Marmara Forum’da 10.30 – 20.00 saatleri arasında açık olan Maxland’e girmek, tüm oyunları oynayabilmek ve doyasıya eğlenmek için çocukların 5 Max çubuğu getirmesi yeterli olacak.
Etkinlik boyunca çocukların bildiği ve çok sevdiği oyunların yanı sıra daha önce hiç karşılaşmadıkları yepyeni, kıpır kıpır ve heyecan dolu oyunlara ve oyuncaklara da yer verilecek. Çocukların yaşıtlarıyla birlikte yaz aylarının keyfini çıkardıkları Maxland, gittiği tüm illerde de çocuklara rahatça oyun oynayabilecekleri, gönüllerince hareket edip eğlenebilecekleri güvenli ve samimi bir oyun alanı sağlıyor. Süper Zıp Zıp ile her seferinde daha yükseğe ulaşmaya çalışan, Segway Parkuru’nda piste çıkan, Işık Tüneli’nde dengelerini kaybetmeden çıkışa ulaşmaya çalışan çocuklar; Tırmanma Duvarı, Dev Kaydırak ve Titanic Kaydırak oyunları ile hareket etmenin tadını çıkaracak.
Algida Hakkında:

Ülkemizde dondurma üretimi, yakın bir geçmişe kadar ev, pastane ve otel üretimiyle sınırlıydı. Endüstriyel markaların pazara girmesiyle, bu alanda önemli gelişmeler sağlandı. 1990 yılında Türkiye’de faaliyete geçen Algida, planlı atılımlarla yıldan yıla çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Algida Türkiye bugün Türkiye’nin tüm illerine ulaşmasının yanı sıra, başta Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlar olmak üzere 11 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ayrıca Unilever tarafından Türkiye’de kurulan Araştırma ve Geliştirme Merkezi sebebiyle de Orta ve Doğu Avrupa Bölgeleri arasında lider konumdadır. Algida’nın liderliğini pekiştiren etkenler arasında dağıtım ağının profesyonelliği, en son teknolojik donanıma sahip Algida Çorlu Fabrikası ve soğuk zincire verdiği önem yer almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu