Anasayfa / Kariyer ve İş / Allianz’ a iş başvurusu yapmak

Allianz’ a iş başvurusu yapmak

Allianz’ a iş başvurusu yaparak sigortacılığa adım atabilirsiniz. Allianz, 1923’ te İtalyan sigorta şirketi RAS tarafından Şark Sigorta olarak kuruldu. 1998’ te Koç bünyesine dahil oldu. 2008 yılından bugüne kadar da Allianz olarak sektördeki yerini korumaktadır.
Allianz Sigorta; sağlık sigortası, otomobil sigortası, ev sigortası, sorumluluk sigortası, işyeri sigortası, ve bireysel emeklilik alanında hizmet vermektedir.


Allianz, sigortacılık sektörünün ileri gelen firmalardandır. Deneyimli ve uzman kadrosuyla sigortacılık alanında hızla ilerlemektedir. Günümüzün gözde iş kollarından biri de sigortacılıktır. Hem geleceği olan hem de maddi olanakları yüksek bir sektördür.
Allianz Sigorta’ da çalışmak kariyeriniz ve sizin için önemli bir adım olacaktır. Sigorta alanında lider firmalardan biri olan Allianz; genç, dinamik bir personel kadrosunu bünyesinde barındırmak istiyor. Bu doğrultuda; insana önem veren, çalışkan, öğrenmeye ve gelişime açık, kendini geliştiren, eğitimli ve kariyer hedefini yüksek tutan personellerle çalışmayı ilke edinmiştir.
Allianz’ a iş başvurusu yapmak, insana önem veren, öncü bir şirkette kariyerinize başlamak veya sürdürmek istiyorsanız kurumsal websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Allianz Sigorta A.Ş.
Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.
Adres: Bağlarbaşı Kısıklı Cad. No:13
Altunizade 34662 İstanbul
E-Mail: info@allianz.com.tr
Tel: 0216 556 66 66
Faks: 0216 556 67 77Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir