Anasayfa / Şirket Haberleri / Alman Perakende Devi Tchibo, yeni mağazasını İstanbul Kadıköy-Bahariye’de açtı

Alman Perakende Devi Tchibo, yeni mağazasını İstanbul Kadıköy-Bahariye’de açtıİlk kez 2005 yılında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtığı mağazasıyla Türk tüketicisiyle buluşan ve kısa sürede yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de en sevilen markalardan biri haline gelen Tchibo, lezzetiyle ünlü kahvesi ve her hafta değişen temasıyla şimdi de İstanbul Kadıköy Bahariyelilerin hizmetinde! İstanbul, Ankara, İzmit, Antalya, Eskişehir, Adapazarı, Mersin, Adana, Denizli, İzmir, Tekirdağ ve Bursa’da faaliyet gösteren mağazalarına 43’üncüsünü ekleyen Tchibo, 26 Kasım Cuma günü yaptığı açılışta konuklarını ağırladı. Birbirinden lezzetli Tchibo kahvelerinin tadıldığı açılışta konuklar bol bol alışveriş yapma imkanı da buldu. Tchibo yeni mağazasıyla birlikte 12 ilde 43 mağazaya ulaşmış oldu.
Bahariye mağazasının açılışında konuşan Tchibo Genel Müdürü Şenay Küçük Tanşu “Tchibo markasını insanlar mağazalarının sıcak atmosferi ve her hafta yenilenen temaları ile tanıyor ve beğeniyor. Bu sebeple her mağazamız bizim için çok önemli. Mağazamıza gelenlerin rahat etmesi için bir aile ortamı yaratıyor ve kendilerini sıcak ortamda hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye çapında büyümeye devam etmek ve Tchibo’yu sevenlerle daha da fazla lokasyonda buluşmak en büyük dileğimiz. Bu amaçla yeni yatırımlarımızla 2011’de de devam edeceğiz” dedi.

Tchibo Hakkında:

Alman perakende devi Tchibo, 1949 yılında posta ile kahve satmak gibi yenilikçi bir fikirle kurulmuş ve bugün dünyanın 4. büyük kahve üreticisi konumuna gelmiştir. Kahvenin yanı sıra haftalık periyotlarla değişen kaliteli tema ürünleri de sunan Tchibo, dünya çapındaki 1300 mağazası ve kendisini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla, müşterilerine alışılmışın dışında bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Tchibo mağazalarında kişisel tüketime uygun öğütülmüş kahve, hazır kahve ve çekirdek kahvelerin satışa sunulduğu bölüm, alışveriş yorgunluğunu Tchibo’nun nefis kahvelerini yudumlayarak atmak isteyenler için Coffee Bar kısmı, mevsimsel özellikler, sezon değişimleri ve özel günlere göre farklı temalar halinde düzenlenen alan olmak üzere üç ayrı bölüm bulunmaktadır. Periyodik olarak değişen temaları ile Tchibo, tüketicilerine “Her hafta yeni bir dünya” sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir