Anasayfa / Kariyer ve İş / Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2012

Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2012Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2012, Amerikan Hastanesi Eleman Alımı 2012, Amerikan Hastanesi İş Başvurusu 2012, Amerikan Hastanesi İş İlanı 2012

Amerikan Hastanesi personel alımı 2012, sağlık sektöründe çalışmayı hedefleyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Amerikan Hastanesi 2011 yılında tıbbi sekreter, doktor, hemşire gibi pek çok alanda personel alımı yapmıştır. Yaptığı bu alımlar sayesinde de işsiz vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olan ve daima en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Amerikan Hastanesi, 1920 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.
Amerikan Hastanesi’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir kurumun personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Amerikan Hastanesi alacağı sağlık personelini, insan kaynakları yönetmeliğindeki şartlara göre seçmektedir. Hastaneye iş başvurusu yapmak isteyen takipçilerimizin, kurumun resmi websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Sitede yer alan açık pozisyonlardan size uygun olanlara da başvurularınızı yapabilirsiniz.

  İşyerinde DemokrasiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir