Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Amity Network Marketing İle Kendi İşinizi Kurun

Amity Network Marketing İle Kendi İşinizi Kurun
Ek iş, ek gelir arayanlar için kendi işini kurma fırsatı sunan amity avantajlarını kaçırmayın

Amity Fırsatı
Neden Amity?
amityDinamik, başarı odaklı, gelişen ve sürekli bir iş.
Her seviyede eşit kazanç dağılımına sahip bir sistem.
Ailenize, evinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabilecek özgürlüğe ulaşmanız için harika bir fırsat. Amity Network Marketing, doğru yapılandırılmış iş modeli ile size çalışmalarınız sonucu elde ettiğiniz iş hacminden yüksek oranda prim sağlamakta ve ömür boyu yüksek gelir elde edebilme imkanı sunmaktadır. Amity Bağımsız Girişimcisi olarak çalışmalarınızın her aşamasında desteklenerek, katılacağınız eğitim seminerleri ile işinizi sağlıklı bir şekilde yapılandırabileceksiniz. Organizasyonunuzu büyütürken ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve desteğe kolayca ulaşabilecek, işinizi geliştirmeye ve gelir elde etmeye odaklanabileceksiniz. Amity ile, tüm dünyada kabul gören, hayatı kolaylaştıran doğrudan satış sistemi ve sağladığı eşsiz fırsatları ayağınıza getiriyoruz.

Amity Hakkında : Amity, gücünü kimya sektörünün öncü kuruluşlarından olan Universal Kimya’dan alan bir doğrudan satış firmasıdır. %100 yerli sermayeye sahip olan Universal Kimya, sürekli yenilenen teknolojik altyapısı, güçlü AR-GE yatırımları, yüksek hizmet kalitesi, uluslararası operasyon gücü ve aldığı ödüllerle tescillenmiş çevre duyarlılığı ile sektörünün köklü ve yenilikçi kuruluşlarındandır.Havacılık sektöründe Boeing onaylı üretim yapan tek Türk kimya şirketi olan Universal Kimya, Ortadoğu Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen “İlkleri Başaran Türk Şirketleri” konulu panelde yer alan tek kimya şirketidir. 2006 ve 2007 yıllarında aldığı Çevre Ödülleri ile çevreye duyarlı üretimin öncü şirketlerinden biridir.

Universal Kimya üretimini dünyaca kabul görmüş ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22000 kalite standartlarına göre yapmaktadır.

Üretim tesisleri, “iyi imalat uygulamaları” yapılmasına ilişkin belirlenmiş olan GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarına uygundur.

Ayrıca hastaneler için dezenfektan üretimi iznine (CE belgesi) ve gıda hijyeni için Sağlık Bakanlığından
üretim izin belgesine sahiptir.

Amity Kazanç Planı

Hayallerinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, Amity ile hayallerinizin gerçekleşmesinin artık ne kadar kolay olacağını da Amity Bağımsız Girişimcisi (ABG) olarak; Kendiniz için sipariş vereceğiniz ürünlerden %30′a varan kar elde edebilirsiniz,
Çevrenizdeki kişilere tavsiye ettiğiniz takdirde, onların siparişlerinden %30′a varan kazanç sağlayabilir,
müşterilerinizi sitemize Müşteri olarak kaydederek, zamanınızı daha etkin şekilde yönetebilirsiniz,
Bir ay içerisinde 200 puan karşılığı iş hacminiz ile %7 basamağına ulaşır, aynı zamanda yönetim kademelerinin ilkine adım atmış olursunuz.

Ekibinizi büyüterek, daha yüksek gelir seviyelerine ulaşabilir, Liderlik primleri almaya başlayabilirsiniz.
Elde ettiğiniz başarılar çeşitli yurt içi ve yurt dışı seyahatler, tatiller ve teşvikler ile ödüllendirilir.

Amity Müşteri Hizmetleri : 0 232 325 20 20

Sattığınız ürünlerden yüzde 30 kazanç sağlamak isteyenler için forivia temsilcisi olmanızı tavsiye edeceğim.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir