Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Android 3.2 Güncellemesi Yayınlandı

Android 3.2 Güncellemesi Yayınlandı2011 yılının ikinci çeyreğinde elde ettiği ciro ile birlikte gündemde bomba etkisi yaratmayı başaran Google, Android platformunun internet tableti için geliştirilen sürümü 3.2’yi yayınladığını duyurdu. Kullanıcılara çok daha profesyonel bir internet tableti deneyimi yaşatmayı başaran yeni sürüm, sisteme dayalı çeşitli optimizasyonlar sağlarken cihazın ekran boyutuna göre uyumlu yakınlaştırma moduna da imkân sağlıyor.

Piksel ölçeklendirmesinin yanı sıra kullanıcı ara yüzünü uzatmaya da imkan sunan yeni sürümün en önemli özelliği ise ise SD kart üzerinde medya senkronizasyonuna izin veriyor olması diyebiliriz. Bu sayede SD kart üzerindeki içeriklere uygulamaları üzerinden direkt olarak ulaşma imkânı sağlanırken, ekran desteklerini daha iyi yönetilebilmesini sağlayan genişletilmiş API desteği de yeni gelen özelliklerden birisi.
Android 3.2 güncellemesi ilk olarak Motorola Xoom için geçtiğimiz hafta satışa sunulurken, Asus’un da Android’li modelleri için güncelleme kısa bir süreç içerisinde yayınlanacak.

  İleri düzey kuvöz tasarımıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir