Kariyer ve İş

Anı Tur İş Başvurusu

Anı Tur’ a iş başvurusu yaparak, sektörünün önü firmalarından birinde iş imkanı bulabilirsiniz. Anı Tur, 1985 yılından kurulmuştur ve kurulduğu günden beri faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Anı Tur; yurtiçi ve yurtdışı turları, kongre ve fuar organizasyonları, iş gezileri, uçak biletleri, tatil turları, şehir turları, kültür turları ve balayı programları gibi hizmetler vermektedir. Anı Tur, müşterilerine yeni hizmetler ve kampanyalar sunarak her zaman ilklere imza atmıştır.
Anı Tur tecrübeli kadrosuyla, en uygun fiyat ve kampanyalarla sektörünün en iyi hizmet veren firmalarındandır. Sektörünün önemli firmalarından olan Anı Tur, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı ön planda tutmaktadır. Anı Tur, kaliteli hizmet sunmayı ve sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Anı Tur kadrosuna katacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Güleryüzlü, çalışkan, eğitimli, iletişimi kuvvetli, özgüvenli, kariyer hedefleri olan bireyler Anı Tur insan kaynaklarının istediği özelliklere sahip personellerdir.
Eğer sizde Anı Tur’ un bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, firmanın resmi websitesini ziyaret ederek insan kaynakları bölümündeki iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

ANI TUR
Adres: Söğütlüçeşme Caddesi. Bayram Yeri Sokak No: 22 Kadıköy/İstanbul
Tel : 0216 542 80 00 – 0216 444 0 264
Fax : 0216 310 59 94
E-Mail : musterihizmetleri@anitur.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu