Anasayfa / Şirket Haberleri / Ankara Life Dergisi Şubat Sayısı Kapağı Haluk Bilginer

Ankara Life Dergisi Şubat Sayısı Kapağı Haluk Bilginer
‘Bu Derginin İçinde Hayat Var’ sloganıyla yayına başladığı ilk günden beri Ankara’da hayatın nabzını tutan Ankara Life dergisinin Şubat sayısı raflardaki yerini aldı.

Her sayısında birbirinden özel konuklara ve birbirinden güzel konulara yer veren Ankara Life Dergisinin Şubat sayısında ilk dikkat çeken, ezber bozan aktör Haluk Bilginer röportajı oluyor. Shakspeare müzikaliyle Ankaralı sanatseverlere unutulmaz üç gece yaşatan Haluk Bilginer Ankara Life ekibiyle bir söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşide Ankara seyircisinden, tiyatro’dan Türkiye’de sinemadan her konunun ele alındığı söyleşide Haluk Bilginer tiyatro insana ait her şeyi kapsar ve anlatma kaygısıyla sergilenen oyun eğlenceden öteye geçemez dedi.

Bu sayıda Ankara Life dergisinde Türkiye’de ithal mutfak sektöründe tek olan ve Ankara’da Gamze Demiröz, Ayşegül Sepil ve Kıvanç Demiröz ortaklığında açılan Nolte Küchen Ankara Exculive bayisi ortaklarıyla da ithal mutfak sektörü üzerine bir söyleşi gerçekleştirildi.Şubat sayısında eğitim sayfalarında ise Türkiye’nin en köklü vakıf üniversitelerinden olan ve bu yıl 14.yaşını kutlayan Atılım üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Abdurrahman Özenoğlu ile bir söyleşi gerçekleştirildi.

Sanatın hayatın ve modanın adresi olan Ankara Life dergisinde, Türkülere Caz veren ses olarak bilinen Jülide Özçelik ile de müzik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi. Ankaralı bir yazar Tolga Aydoğan ölüm nedeni yalnızlık adlı denemesini ilk defa Ankara Life dergisi Şubat sayısında yayınlandı. Ankara Ego Genel Müdürü Ömer Ulu yıllardır başarıyla sürdürdüğü hizmet görevlerinin yanı sıra kitapları ve şiirleriyle Ankara Life Dergisi Şubat sayısına konuk oldu.

Yaşamın olmazsa olmazlarında ve kadınların vazgeçilmez tutkusu olan moda sayfalarıyla da okuyucularına günün konseptlerini sunan Ankara Life Dergisi Şubat sayısında moda sayfalarında sokak kültürü giyim tarzını Türkiye getirip Ankaralılarla buluşturan UGSwag Cepa mağazasını konuk etti.

İki ayda bir yayınlanan ve Ankaralıların vazgeçilmezi olan Ankara Life Dergisi her sayıda birbirinden çarpıcı konu ve konuklarıyla Ankara hayatının nabzını tutmaya devam edecek…


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir