Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Ankarada İncek Life projesi

İNCEK LIFE

Sinpaş GYO, 40 yıla yaklaşan deneyimi ve mutlu yaşam alanları geliştirme hedefi ile Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi Türkiye gayrimenkul sektörüne yön veren konsept konut projelerine imza atıyor.Şimdi, İstanbul ve Bursa’nın ardından, Sinpaş GYO kalitesini ve modern yaşam anlayışını İncek Life projesiyle Türkiye’nin kalbi Ankara’ya taşıyor. Ankara’nın yükselen değeri İncek’te hayata geçecek İncek Life, doğa ve suyla zenginleşen konseptiyle dikkat çekiyor.

Sinpaş GYO kalitesiyle 150 dönüm arazi üzerine kurulan ve yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrılan projede, evler birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla öne çıkıyor.

Doğal ortamda yüzülebilir biyolojik gölü, tematik bahçeleri, yogadan golfe uzanan zengin spor alanları, fıtness merkezi ve kapalı yüzme havuzu ile İncek Life, Ankara yaşamına tazelik getiriyor.Sinpaş İncek Life’ta park ve etrafında konumlanan evlerin yanı başında ev sahiplerinin sosyalleşebilecekleri, keyifli vakit geçirebilecekleri, spor yapabilecekleri sağlıklı ve doğal bir ortam sunuyor. İncek Life projesine Ankaralılar yoğun ilgi gösteriyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: İncek Life
Yeri: Ankara
Yapımcı firma: Sinpaş GYO

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu