Anasayfa / Emlak Haberleri / Ankara’nın yeni AVM’si: Taurus Ankara

Ankara’nın yeni AVM’si: Taurus AnkaraAnkara’nın yeni AVM’si: Taurus Ankara

YAKLAŞIK 200 MİLYON EURO YATIRIMLA HAYATA GEÇECEK OLAN TAURUS ANKARA AVM PROJESİNİN 50 BİN M2’LİK KİRALANABİLİR ALANI VE 27 BİN M2’LİK OFİS BİNASI İLE 2013 YILININ İLK ÇEYREĞİNDE HİZMETE AÇILMASI PLANLANIYOR.
1976 yılından bu yana gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi üzerine faaliyet gösteren Taurus Investment Holdings ve sigorta-gayrimenkul sektöründe yatırımlar gerçekleştiren Ensari Ailesi’nin proje yatırımını üstlendiği Taurus Ankara AVM Projesi, 29 Kasım Salı akşamı Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansman toplantısı ile tanıtıldı. Kiralama ve yönetimini avm mfı partners’m üstlendiği ve Konya yolu üzerindeki ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Taurus Ankara AVM projesi için 200 milyon Euro yatırım yapılacak. Projenin tamamlanmasıyla Taurus Ankara AVM’nin yaklaşık 1500 kişiye istihdam sağlaması hedefleniyor. Proje 26 bin metrekarelik arsada hayat bulacak.

  Çocuk Odası İçin Boya SeçimiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir