Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Anket Doldurarak Para Kazanmak, odulluanketler.net

Anket Doldurarak Para Kazanmak, odulluanketler.net

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Nasıl Çalışır?

ÖdüllüAnketler’de sizin için en iyi ve en güvenilir Anket web sitelerini belirlemek için saatlerce araştırma yaptık. Sitemize kayıt olduğunuzda sizi bu anket şirketleri ile buluşturacağız ve sundukları hizmetler hakkında genel bilgiler verip hızlı bir şekilde bu şirketlerin pazar araştırma panellerine üye olma seçeneği sunacağız.

Bir Şirket’in pazar araştırma paneline bir kere üye olduğunuzda, size üyeliginizi onaylayan bir hoşheldiniz e-postası yollanacaktır. Bu e-postayı okumanız ve detaylarınızı onaylamanız çok önemlidir çünkü sadece bunu gerçekleştirdiğinizde para ödeyen anketleri doldurmaya hak kazanacaksınız. Para ödeyen anketler e-postanıza gelecektir.

Neden bana para ödeniyor?Şirketlerin sizin ve bizim gibi insanların düşüncelerine ve görüşlerine ihtiyacı vardır. Bizim sunduğumuz bilgiler onlar için çok değerli olduğundan dolayı büyük paralar ödemeye hazırdırlar (Şirketlerin bundan alacakları hisse oldukça yüksektir). 2008 yılında şirketler, pazar araştırmasına dünya genelinde 30 MİLYAR DOLAR’dan fazla para harcamıştır! Bizim düşüncelerimiz, şirketlerin yeni bir ürünü veya bir hizmeti piyasaya sunduklarında doğru karar vermelerine yardımcı olur.

İnternet bu tür şirketlere, hızlı ve kolayca, konu ile ilgili pek çok insana soru sorması için olanak sağladı ve bunun sonucunda doğan “düşünce grubu” bu şirketler için çok değerli oldu. Bu şirketler pazar araştırmalarını yapmaları için “pazar araştırması” yapan şirketleri kullanıyorlar. Sizin dolduracağınız Anketleri bu pazar araştırması yapan şirketler yönetiyorlar.

Düşüncenizi vererek para kazanmak istiyorsanız, sizlere en iyi pazar araştırması yapan şirketleri tanıştırarak yardımcı olabiliriz.

Ne kadar kazanabilirim?

Hediyeler hakkında en güncel bilgiler için, üye olduğunuz pazar araştırması şirketinin internet sayfasını ziyaret edin. Çoğu durumda, üyelik için başvurduğunuzda hediye çekilişine katılırsınız. Ayrıca, anketlerde yer alarak sık sık ilginç hediyeler kazanabilirsiniz. Bazı şirketler hediye çekleri ve hatta nakit para gibi başka ödüller sunabilirler; ama lütfen bu bilgileri seçtiğiniz Anket Şirketlerinin internet sitelerinden daha ayıntılı bir şekilde kontrol edin.

Web Sitesi : odulluanketler.net
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. Acil paraya ihtiyacim var

  2. çalışmak istiyorum şuandada çagrı merkezi çalışanı olarak çalışıyorum ama sıkıldım biraz bana dönerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir