Anasayfa / Şirket Haberleri / Anneler Gününe Jumbodan Çay Seti

Anneler Gününe Jumbodan Çay Seti

Jumbo Çay Seti

1947’den bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve modern çizgisiyle her zaman farklı tasarımlara imza atan Jumbo, Anneler Günü’nde de sizi yalnız bırakmıyor ve kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Modern çatal-bıçak-kaşık takımlarından sofranıza renk katacak şamdanlara kadar annenize yakışır birçok alternatif sunan Jumbo, Anneler Günü’nde annenize hoş bir sürpriz yapabilmek için Jumbo Çay Setini ve Jumbo Çatal-Kaşık-Bıçak Setini sunuyor.

Annenizin çay keyfine keyif katacak olan Jumbo Çay Seti, beğendiğiniz herhangi bir modelin 6 adet çay tabak-kaşık ve bardağı, servis tepsisi, şekerliği ve Ödüllü Yeni Jumbo Çaydanlığından oluşuyor. Jumbo Çay Seti Anneler Günü’ne özel kampanya fiyatıyla 626 YTL yerine 470 YTL fiyatla sunuluyor ve annenize hayatı boyunca saklayabileceği en özel hediyeyi verme fırsatını yaratıyor.Kalitesiyle uzun yıllar masalarınıza şıklık katacak Jumbo, ikinci fırsat olarak Jumbo Çatal-Kaşık-Bıçak Setini sunuyor. Jumbo, anneniz için beğendiğiniz herhangi bir model 12 kişilik çatal-kaşık-bıçak seti aldığınızda 250 TL değerinde hediye çeki veya Amboss’tan günlük kullanabileceğiniz 6 kişilik komple çatal-kaşık-bıçak takımı hediye ediyor.

Annenizi bu özel günde mutlu etmek ve kendisini özel hissettirmek için, tasarımdaki farklılığı ve kalitesiyle her zaman fark yaratan Jumbo’ya uğramanız yeterli.

Jumbo Hakkında:

Jumbo, 1947 yılında Nubar Çolak tarafından kuruldu. İlk imalatını Çemberlitaş?ta küçük bir atölyede, sarı dökümden çatal-kaşık-bıçak üreterek gerçekleştirdi. 1950?li yıllarda kalitede dünya standartlarını yakalayan firma, 1966 ve 1987 yıllarında aldığı uluslararası ödüllerle başarısını pekiştirdi. 1987 yılında Minas Çolak ile birlikte Türkiye?de moda yaratan, trendleri belirleyen bir firma konumuna geldi. 2005 yılında ise Super Brands (Süper Marka) ödülüne layık görüldü. Jumbo bugün İtalya, Fransa, İspanya, ABD, Ortadoğu ülkeleri ile Türk cumhuriyetlerine ihracat yapıyor ve ülkemizde yüzde %40 pazar payıyla alanında öncülüğünü sürdürüyor. Jumbo?nun Türkiye çapında 9 satış mağazası ve 250?nin üzerinde satış noktası bulunuyor. 540 çalışanıyla yeniliklere imza atmaya devam eden Jumbo ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiyi internet üzerinde www.jumbo.com.tr adresinden alınabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir