Şirket Haberleri

Anneler için Rasch’tan Özel Tasarımlar

Rasch

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markası birbirinden farklı üç kategoride hazırlanan göz kamaştırıcı koleksiyonları ile farklı stillere sahip annelerin kalbine dokunuyor.

Modern, klasik ve doğa düşkünü anneler için birbirinden farklı seçenekler sunan Rasch duvar kağıdı koleksiyonları, şık tasarımları, şaşırtıcı dokuları, zarif renkleri ile yaşam alanlarına estetik ve uyumu beraberinde getiriyor.

Modern anneler için mekanlarda kışkırtıcı tasarımlar

Şıklığı mekanlara; sade, geometrik ve üç boyutlu formlarla getiren Good Vibrations koleksiyonu, özellikle modern yaşam tarzının sofistike duruşundan vazgeçemeyenler için geniş bir yelpaze sunuyor. Good Vibrations koleksiyonu geniş ölçekli kare ve dikdörtgen desen ve formları; kırmızının canlılığı, yeşilin doğallığı, bejin uyumu, siyah ve grinin asilliği ile yalın ve düz renkli mobilyaların hakim olduğu mekanları harekete geçiriyor ve evinizin her alanında farklı dokunuşlar yaratıyor. Feminen ve modern çizgileri ile kışkırtıcı güzellikteki Barbara Becker 2013 koleksiyonundaki duvar kağıdı tasarımları ise estetik ve görselliğe önem veren “evim benim yaşam tarzımdır” diyen annelerin ruhunu besliyor.

Klasik anneler için tutkunun sıradışı çekiciliği
Tutkunun sıradışı çekiciliğini ve güzelliğini yansıtan Soft Senses koleksiyonu bronz ve altın efektleri ile kaliteyi duvarlarına yansıtmak isteyen elegan annelere hitap ediyor. Koleksiyon kontrast renklerin uyumu, başarılı şekil-zemin ilişkisi, popular floral desen formları ile lüks vintage etkisi yaratırken, mekanlarda olağanüstü bir ihtişam yaratıyor. Sarayların ihtişamını evlere taşıyan Trianon koleksiyonu ise, barok dönemi etkilerini çizgilerle tamamlarken, altın tonları ile şıklık ve zerafeti birarada sunuyor.

Doğa düşkünü anneler için ruhsal enerji

Sadelik ve doğallıktan vazgeçemeyen annelere seslenen ve doğada bulunan açık yeşil, bej ve toprak renklerin hakim olduğu Natural Instinct & In the woods koleksiyonu, sonsuzluk duygusu ile büyüleyici bir atmosferin hissedilebileceği mekanlar yaratıyor. Koleksiyon içerisinde bulunan, derinlik duyusunu tetikleyen balık sürüsü teması ise doğanın ruhunu evlerine taşımak isteyen annelere eşsiz tasarımlar sunuyor.

İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi içermeden Avrupa standartlarına uygun üretilen RAL ve CE sertifikalarına sahip Rasch koleksiyonları temiz ve hijyenik olması, kolayca temizlenebilmesi, çatlama ve deformasyona uzun süre dayanıklı olmasından dolayı titiz anneler tarafından tercih ediliyor.

Hanna Home Hakkında:

Modern bir marka yönetimi firması olan Hanna Brand Management çatısı altında, kurulduğu 2009 yılından bu yana “Dekorasyonda ilk adres” sloganı ile yola çıkan HannaHome, “ev ve yaşam konseptine” yepyeni bir soluk getirmek amacı ile dekorasyon anlayışında fark yaratan seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır. 2010 yılında “Dünyada duvar kağıdında trendleri belirleyen marka” olan Rasch’ın Türkiye’deki tek temsilcisi olarak sektöre hızlı bir giriş yapan HannaHome, bugün distribütörlüğünü üstlendiği Rasch The Wallpaper, Rasch Textil, Design ID, Schulte Räume ve Condor Carpets markaları ile yaşam alanlarına her boyutta yenilik ve estetik taşımakta ve dekorasyonun modasına öncülük etmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu