Anasayfa / Turizm ve Tatil / Antalya Belek’teki Susesi Luxury Resort’de çocuklara özel eğlence var!

Antalya Belek’teki Susesi Luxury Resort’de çocuklara özel eğlence var!Antalya Belek’teki Susesi Luxury Resort’de çocuklara özel eğlence var!

Bu da çocukla tatile çıkmak isteyen ailelerin korkusunu bir nebze de olsa azaltıyor

Antalya Belek’in ayrıcalıklı tatil merkezi Susesi Luxury Resort, yaz tatilinde sunduğu dopdolu bir programla, aileleri hem dinlenip hem çok eğlenecekleri bir tatile davet ediyor. Bu tatil çocuklar için unutulmaz olacak! Yoğun okul temposundan çıkan çocuklar, burada, arkadaşlarına anlatmakla bitiremeyecekleri bir tatil geçirecekler.

Çocukların hiç dönmek istemeyecekleri bu tatilde, her yaş grubuna hitap eden eğlence dolu aktiviteler ile çocuklar, profesyoneller eşliğinde güvenli ve özel ortamlarda tatilin tadını çıkarırken, büyükler de kışın stres ve yorgunluğunu atabilirler.

Susesi, çocuklara sınırsız eğlence sunuyor!

Farklı yaş gruplarına hitap eden Caretta Kid’s Club aktiviteleri çocuklarınız için eğlenceli olduğu kadar da eğitici… Caretta Kids Club 0-4 yaş, 4-7 yaş ve 8-12 yaş arasına sınırsız eğlence vaat ediyor. 0-4 yaş için uyku odası, tasarım odası, creative oda, faaliyet odası, fitness, sinema, yap-boz, mini restoran ve 2 adet kaydıraklı havuz ile küçük misafirlerin hayalini süsleyen tam bir eğlence cenneti.
4-7 yaş grubu için ise sezon boyunca kids club animatörleriyle yüz boyama, binicilik, kolaj çalışması, el becerileri, sahil oyunları, mini mutfak, dans dersleri ile eğlenceli olduğu kadar eğitici bir aktivite alanı sunuyor. Susesi 8-12 yaş yaş grubu için ise dolu dolu bir aktivite programı sunuyor. Keşif saati, define avı, sahil oyunları, turnuvalar, banana bot, gece yürüyüşü, ızgara partisi ile gündüz olduğu kadar eğlence gece de devam ediyor.

Çocuklar ve yetişkinlere özel

Susesi çocuk kulübü; her hafta iki temalı parti, Korsan Günü, Uçurtma Günü, Aileler Yarışıyor Aktivitesi, haftada üç gün 12-16 yaş arasına DJ’lik kursu, haftada bir gün çocuklara karate dersi aktiviteleri ile çocuklara sınırsız eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.

  Spor Turizmi İş Fikirleri ve Yatırım Fırsatları Yarattı

Haftada iki gece temalı parti, Bingo Akrobasi Show, Çin Akrobasi Show, Samba Festivali, Kum Heykel Turnuvası, Uçurtma Günü, Takım Oyunları Turnuvası, Thai Chi Dersi, Thai Bo Dersi ve Ju Jut Su Dersi ise yetişkinler için sunulan aktiviteler…

Mini kulüp aktiviteleri, birbirinden renkli gün boyu devam eden animasyonları ile bu tatil çocuklarınız için unutulmaz olacak. Sizin tek yapmanız gereken Susesi’nin keyfini çıkarıp, çocuklarınızın mutluluğunu izlemek.

Bu yaz tatilinde aileniz için en iyi seçenek olan Susesi’nde sunulan lüks ve konfor, sevdiklerinizle geçireceğiniz ayrıcalıklı ve mutlu zamanları garanti ediyor.

www.susesihotel.com

Tel: 0242 710 24 00
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir