Anasayfa / Emlak Haberleri / Antepia Konut Projesi Tanıtım Konseri

Antepia Konut Projesi Tanıtım Konseri
Antepia Konut Projesi Tanıtım KonseriKonserde, projenin tanıtımının ardından Ozan Doğulu sahne aldı.

Antepia Konut Projesi‘nin tanıtımı nedeniyle Zirve Üniversitesi kampusunda kurulan dev çadırda düzenlenen konserde, projenin tanıtımının ardından Ozan Doğulu sahne aldı. Ozan Doğulu, DJ performansı ile büyük beğeni topladı. Doğulu, aralarında Sezen Aksu, Tarkan, Sıla ve Ferhat Göçer’in de bulunduğu ‘130 bpm’ adlı ilk albümünden şarkılar dinletirken, gecenin sürprizi Ajda Pekkan, son albümündeki ‘Yan’ şarkısıyla sahneye çıktı. 70’li yılların unutulmayan şarkılarının günümüz uyarlamalarının yanı sıra, Serdar Ortaç bestesi ‘Resim’i de seslendiren Pekkan’a Ozan Doğulu DJ setiyle eşlik etti.KENAN DOĞULU’YLA DÜET

Daha sonra sahneye çıkan Kenan Doğulu’yla Ajda Pekkan düetinde Süperstar, kıvrak dansları ve göbek şovuyla hem coştu, hem de coşturdu. Performansıyla göz dolduran Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu hayranları da cep telefonları ve kameralarla bu anı ölümsüzleştirmek için birbiriyle yarıştı.

Gaziantepli hemşehrileriyle birarada olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Doğulu, konserdeki sempatik tavırlarıyla beğeni topladı. Güzeller içinden adlı şarkısında kadın hayranlarına mikrofon uzatarak en iyi zılgıtı çektirmek için yarıştırdı. Gece, Doğulu’nun son albümünden seslendirdiği hareketli şarkılarla son buldu.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir