Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / AOC’den Android Tabanlı İnternet Tableti: Breeze

AOC’den Android Tabanlı İnternet Tableti: BreezeÜrettiği monitörler ile birlikte tanıdığımız AOC firması, tablet bilgisayarına merhaba demek için yeni modelini kullanıma sundu. 8 inç boyutunda olan ve Android OS işletim sistemini içerecek olan model, klasik tablet tasarımlarının yanı sıra ses çıkışı ve kontrol düğmelerini sağ tarafta barındırıyor. Tek bir şarj ile 12 saate kadar müzik çalabilen veya 6 saate kadar video oynatabilen tablet bilgisayarı, batarya süresi ile birlikte kullanıcılarının kalbini feth edecekmiş gibi duruyor.
AOC Breeze’ye ait görsel…

800 x 600 piksel çözünürlüğünü destekleyen bir ekrana sahip olan cihaz, Android OS’un Froyo kod adlı 2.1 versiyonuna ev sahipliği yapıyor. Düşük maliyetli Rockchip işlemcisini kullanan internet tableti; 4GB dâhili depolama kapasitesinin yanı sıra MicroSD kart slotu ile birlikte harici hafızaya da olanak sağlıyor. Kablosuz iletişim için 802.11g WiFi desteği sunan cihazın ilk tanıtımının CES 2011 fuarında görücü önüne çıkarak 200 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

  Türk Hackerler Ayyıldız Tim, Anonymous Hacker Grubunu Perişan EttiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir