Anasayfa / Şirket Haberleri / ARAL Tekstil, marka olma rüyamızı çok çalışarak gerçekleştirdik

ARAL Tekstil, marka olma rüyamızı çok çalışarak gerçekleştirdikMarka olma rüyamızı çok çalışarak gerçekleştirdik

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışıyoruz.

aral tekstilARAL Tekstil olarak biz bir marka olma rüyamızı, inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkeleri, hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır.

1989 yılında örme kumaş üretimine başladığımızdan bu yana en önemli ilkelerimiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizleri aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Aral Tekstil’de bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken, diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri, Ar-Ge çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ve özellikle eğitim programları ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem veriyoruz. “Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir.”
Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Ürünün kalite standardı yanında, ucuz ve zamanında ulaştırılmasının ve düşüncelerin geciktirilmeden pratiğe dönüştürülmesinin önemi daha büyük hale gelmiştir. Aral Tekstil olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz. Son teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yapılan makine yatırımlarının yanında, tüm bu teknolojileri anlamlı hale getiren insan kaynağına dayatırımı, ihmal etmemesinin katkısı büyüktür. Firmamız, eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

  Hazır Giyim Markası Lufian Yurtdışında Büyüyor

1989 Yılında örme kumaş üretimine başlayan Aral Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektördeki birikimlerini 1995 yılında kurduğu yüzde lOO pamuk open-end iplik üretimiyle pekiştirmiştir. 1994 yılından itibaren başlayan ihracatımız sürekli artarak, toplam üretimimizin yüzde 50’sine ulaşmış durumdadır. 2007 yılında yaptığımız yeni yatırımlarla örme kumaşın yanında iplik ihracatında da iddialı bir konuma gelmiş bulunuyoruz. Ayrıca, 2012 yılı başında bünyemize kattığımız ring iplik tesisi ile de müşterilerimize ring ipliği temini konusunda da hizmet vermeye başladık. Değişim içinde gelişimi ilke edinen Aral Tekstil, deneyimli ve dinamik kadrosunun öncülüğünde, büyüyen hedeflerine doğru emin adımlarla yürümektedir. Müşteri memnuniyeti, kalite, güven, hız ve esneklik bu yolculukta bize rehberlik eden temel değerlerimizdir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir