Anasayfa / Haberler / Arama Motoru Eğitim Programı Açıldı

Arama Motoru Eğitim Programı AçıldıGoogle’ın ticari getirisi şirketleri kendi bünyelerinde uzman personeller barındırmaya itti. Bunun için birçok iş görüşmesinde ilk sorulan soru “Google’dan anlıyor musun?” oluyor. En azından başlangıç seviyesinde bilgisi olamayanlar çoğu iş görüşmesinde tercih edilmiyor. Büyük ölçekli firmalar ise bünyelerine daha tecrübeli ve eğitimli SEM (Search Engine Marketing) uzmanları alıyor.
Arama motoru pazarlama uzmanı eksikliğini fark eden Dijital Akademi kendi bünyesinde bir eğitim programı hazırlayarak bu eksiği gidermeyi hedefliyor. Bu amaçla “SEM (Arama Motoru Pazarlama) Okulu” adında 12 günlük, Türkiye’nin en geniş eğitim programını hazırlayan kurum, talebin yoğun olmasından memnun. İlk sertifika programını Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile yapan kurum, ikinci eğitimi Kültür Üniversitesi ile beraber düzenledi. Bu yılki eğitimlerin adresi ise Özyeğin Üniversitesi.

Dijital Akademi yöneticisi ve kurucusu Volkan İnanç, Türkiye’de çok ciddi bir arama motoru pazarlama uzmanı açığı olduğunu, katılımcıların, program sonunda Google’ın dünya çapında geçerli olan 4 adet sınavına girip, uzmanlıklarını uluslar arası olarak tescilleyebildiklerini kaydetti. Katılımcılar böylece sadece Türkiye’de değil dünyanın diğer yerlerinde de iş bulma fırsatı yakalayabilecekler.

SEM Okulu eğitimi, 25 Eylül 2012 tarihinde başlayacak ve 4 hafta sürecek. 60 saatlik program workshop ağırlıklı olacak.

mediacatonline

  Doktorlar tam 8 gün kadının damarındaki iğneyi aradıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir