Anasayfa / Kariyer ve İş / Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo iş ilanlarını inceleyerek ve başvurunuzu yaparak kariyer hedeflerinizi taşımacılık sektöründe gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. 1979 yılında Aras Dağıtım ve Pazarlama kurulmuştur. 1989 yılında ise Aras Kargo kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Aras Kargo, kargo sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer almayı ilke edinmiştir. TSE belgeli ilk kargo şirketi olan Aras Kargo, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve müşteri beklentilerini karşılamayı ön planda tutmaktadır. Aras Kargo; ileri teknolojisiyle kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.Aras Kargo insan kaynakları, doğru işe doğru insan yerleştirme felsefesini benimsemektedir. Aras Kargo, kadrosuna katacağı personelleri seçerken özen göstermektedir. Personellerin; dinamik, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, gelişime ve öğrenmeye açık, eğitimli ve kariyer hedefleri olan bireyler olmalarına önem vermektedir. İşe aldığı personelleri önce oryantasyon eğitiminden geçiren Aras Kargo, daha sonrasında görev yerlerine yerleştirmektedir.

Eğer sizde taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Aras Kargo’ nun bir personeli olmak istiyorsanız, resmi websitesini ziyaret ederek insan kaynakları bölümünden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aşağıda Aras Kargo’ nun iş ilanlarından bazıları yer almaktadır, inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Aras Kargo İş İlanları
Şube Yöneticisi Hatay / Adıyaman / İstanbul / K.Maraş / Antalya
Pazarlama Uzman Yardımcısı İstanbul
Kurye Adıyaman

ARAS KARGO
Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Aras Plaza No:2, Kavacık, Beykoz 34805 İSTANBUL
Tel: 444 25 52
Fax: 0216 538 55 99
E-Mail: musterihizmetleri@araskargo.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir