Kariyer ve İş

Ardahan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ardahan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ardahan Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapacaktır. Yapılacak alımın ilanı aşağıdadır. Ardahan Üniversitesinde akademik personel olmak çalışmak istiyorsanız, ilandaki detayları inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.
Ardahan Üniversitesi Rektörlüğünden
Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir.
Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık belgesi), 2 adet fotoğraf, yayın listesi ile birlikte Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Personel Dairesi Başkanlığı’na başvuracaklardır.
Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini başvuru belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Atamaların yapılabilmesi için adayların durumunun ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekmektedir.
Duyurulur.

Tel: 0 478 211 64 46

Birimi; Bölüm/Anabilim Dalı; Unvanı; Derece; Adet
Mühendislik Fakültesi; Makine Mühendisliği/ Enerji; Yrd. Doç.; 5; 1

İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi; Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları; Yrd. Doç.; 3,4; 2

İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi; Psikoloji/ Gelişim Psikolojisi; Yrd. Doç.; 4; 1

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/ Siyaset ve Sosyal Bilimler; Yrd. Doç.; 5; 1


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu