Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Arimus Yapım 3D Film Bayiliği Veriyor

Arimus Yapım 3D Film Bayiliği Veriyor

BAYİMİZİN BULUNDUĞU ŞEHİRLER: Denizli, İstanbul (Avrupa yakası), Kırıkkale, Ankara, Çorum, Amasya.
Bayilik Şartları : ARİMUS YAPIM, yeni öğretim yılında yeni girişimcileri ARİMUS YAPIM bünyesinde hazırlanmış olan ve hazırlanmakta olan 3D Filmlerim İlköğretim okullarında gösterim bayiliği verilecektir.

Bayilik için gereken özellikler; okullarda temsil yeteneği olan ve İlköğretim Okullarına hizmet verebilecek kapasitede teknik altyapısı olması yeterlidir. Bayilik bedeli seçilen il için belirlenecek olup her il için yıllık değil o il genelindeki okul sayısına göre süre belirlenir. Buda seçilen ilin sadece o bayi adayına tahsis edilmesi demektir.Bayilik paketi içinde sunulanlar: ARİMUS YAPIM Bayilik şartlarını yerine getiren Bayi adayını iki günlük Bayilik eğitimine tabi tutar. Gerekli ön çalışmalar yapıldıktan sonra ilgili ilde çalışma için altyapı kurulur. Bayiye gereken teknik malzeme ve film ARİMUS YAPIM tarafından temin edilebilir. Aday Bayinin talebi durumunda teknik malzeme kalite standardı gözetilerek kendi imkanları ilede temin edebilir.

İlköğretim Öğrencileri için özel yapım 3D Filmlerimizden bir ya da birkaç tanesi ( bayi tercihidir), HDMI Projeksiyon, 3D Perde, HDMI DVD, 3D Gözlükler, Ses Sistemi ve Kurumsal Kimlik Unsurları olarak; logo, kartvizit, web sitesi, personel Kıyafeti, yaka kartları, katalog, sinema Giriş Biletleri, Sinema tanıtım afişleri bayiimize sunulmaktadır.

Bayilik verilecek iller: Yukarıda belirtilen illerde bayilerimiz bulunmaktadır. Diğer tüm iller için ise Lütfen Bayi Temsilcimizden randevu talep ediniz. MUSTAFA YAVAŞ 0541 201 15 06

Yatırım Maliyeti: 5.000 TL- 30.000 TL arasında değişmekte olup ( Bayilik alınacak ile göre değişmektedir. Örneğin; 50.000 İlköğretim öğrencisi olan birilin 3D Sinema Gösterimi bayiliği 5.000-7.000 TL aralığındadır) Ortalama Kar Marjı % 90 dolaylarındadır. Örnek olarak 4 Seans ve her seansta 100 öğrencinin izlediği bir 3D Sinema hizmetinde bilet ücretinin 3 TL olarak kabul edilmesi halinde 1200 TL Gelir söz konusudur. Söz konusu gelirlerin % 50 sinin okullarla bağış olarak verilmesi halinde ise 3D Sinema ortalama günlük geliri 600 TL,

ARİMUS YAPIM
Telefon: 541 201 15 06
555 269 78 22
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir