Anasayfa / Emlak Haberleri / ARLUXİA HOME OFFICE

ARLUXİA HOME OFFICEARLUXİA HOME OFFICE

AR Şirketler Grubu, Arluxia Home Office ile Beykent’te yeni bir projeye imza atıyor. Arluxia Home Office projesi kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren lüks karşılama hizmetleriyle dikkat çekiyor.

Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ni gören Arluxıa Home Office, 60 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. Kasım 2011 ’in son haftası satışa çıkarılan ve yüzde 30’u satılan proje zemin + 7 kat + çatı + 2 bodrum kattan oluşuyor. Binanın tasarımı 2 Design Group tarafından yapıldı. Her katta 71 metrekareden başlayan home ofis dairelerden kat başına 3447 metrekare flat ofislere uzanan modüler 156 ofis + 29 mağaza + 10 restaurant + 1 fıtness salonunun bulunduğu projede daireler birleştirilerek kullanılabiliyor. Metrekaresi 1.500TL’den başlayan fiyadarla satışa sunuluyor.
Ar Şirkeüer Grubu’nun Arista Bomonti Business ile hayata geçirdiği ulaşılabilir maliyetine lüks kavramı Arluxia Home Office’de de uygulanıyor. Projenin en önemli özelliği, kar amacı gütmeden, maliyetine yapılan toplu alım manuğıyla müşterilerine daha uygun fiyaüı hizmeder sunmak.

Projenin künyesi:
Projenin adı: Arlında Home Office
Yeri: Beykent
Yapımcı firma: Ar Şirketler Grubu
Teslim tarihi: 2012
Ofis sayısı: 165
Fiyatı: m2 1.500 TL’den başlıyor
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası

“Son dönemde yaşanan döviz kuru artışının etkilerine rağmen ekonomimize sağladığımız katma değeri artıracağız” Yarım Milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir