Anasayfa / Şirket Haberleri / Armada hedef büyüttü

Armada hedef büyüttüAnkara Armada, büyüyen ve yenilenen çehresi ile 19 Ekim’de kapılarını açtı. Bünyesinde bulunan mağaza sayısını 250’ye çıkaran Armada, çok farklı bir konseptle Ankaralılar’ın karşısına çıkıyor.

On yıl önce konumlandırıldığı Söğütözü bölgesinin ilk alışveriş ve iş merkezi olma özelliğini taşıyan Armada, büyüyen ve yenilenen çehresi ile 19 Ekim’de kapılarını açtı. Yeni inşa edilen binası, iki binayı birbirine bağlayan köprü ve hemen altmda konumlandırılan yaşam sokağı ile Armada pek çok farklı bir konseptle Ankaralılar’m karşısına çıktı.

ARMADA HAYAT MEYDANI

Açılışıyla birlikte Ankara’ya birçok yeniliği de beraberinde getiren Armada, böylelikle 10’uncu yılında değişim ve büyüme projesini hayata geçirmiş oldu.
Bünyesinde bulunan mağaza sayısını 250’ye çıkaran Armada, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yaparken, birçok yeni markayı da Ankaralılar’la ilk kez tanıştırdı. Büyüyen Beymen, Vakko, H&M, Mango, Yargıcı, Teknosa, Banana Republic, Marks&Spencer, D&R’m yanı sıra Aéropostale gibi Ankara’ya ilk şubelerini açacak markalar bulunurken, Kipa da ilk butik konseptini burada uygulayacak.

FARK YARATAN TASARIM

Değişen yaşam koşulları ile birlikte insanların kapalı alanlardan sıyrılarak daha açık, daha ferah ve doğal alanlara özlem duyması ihtiyacından yola çıkılarak oluşturulan Armada Hayat Meydam’nda Kitchenete,

Starbucks, Kahve Dünyası, Mado gibi açık hava restoran ve kafeleri geç saatlere kadar açık durumda.

İnsanların yürüyerek, öğle tatili boşluğunu değerlendirebileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği, hafta sonu yaşam algısını değiştirerek diğer günlerde de canlılığını sürdüreceği Armada, yaşam alışkanlıklarını da tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Sinema salonları, gösteri merkezi, çocuk sokağı, spor merkezi gibi tüm detaylar düşünülerek en üst düzeyde yaşam standartları sunulurken, açık hava etkinlikleri, imza günleri, kampanyalar ile sosyal ve kültürel etkinlikler daha da hız kazanacak.

  Demirdöküm’ün Markalaşma Süreci

Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödüllü Armada, fark yaratan tasarımı, gemi formundan çıkan ismi, bu ödülde etkili olan “denizin içinde hareket halinde bir gemi görüntüsü” ile ve yenilikçi ruhu sayesinde yeni ödüllere de aday.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir