Anasayfa / Şirket Haberleri / Asis İnşaat’ın en büyük sermayesi kazanılmış güven ve itibar

Asis İnşaat’ın en büyük sermayesi kazanılmış güven ve itibarBaşanlarının sırrı kalite ve güvende yatıyor

Konusunda yetkin ve tecrübeli ekipleriyle projelerinin inşası ve tesliminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Asis İnşaat’ın en büyük sermayesi kazanılmış güven ve itibar.

asis insaat

MEHMET Cilve İsmail Ispir ortaklığı olan Asis inşaat, en büyük sermayelerinin kazanılmış güven ve kalite olduğunu söylüyor. Bu iki özelliğin getirdiği itibarla 10 yıldır müşterilerine her bütçeye uygun konut ürettiklerini ve evsahiplerine anahtarlarını teslim ederken firma olarak kendi başarılarının anahtarını, “kalite ve güven” olduğunu belirttiklerini söylüyor

Asis inşaat, 2003 yılında inşaat sektörüne adım attı ve o tarihten bu yana “güven” ve “kaliteli hizmet” ilkelerinden vazgeçmedi. Konusunda yetkin ve tecrübeli ekipleriyle projelerinin inşası ve tesliminde müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketlerinin en büyük sermayesinin kazanılmış güven ve itibar olduğunu söyleyen Mehmet Cilve ile İsmail İspir sözlerini şöyle sürdürdü:
“Firmamız, üstün kalite ve estetik anlayışı ile müşteri memnuniyetini ilke edinirken hedefimiz, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmektir. Dürüstlük ve güven prensiplerine sadık kalarak, geçen 10 yıllık sürede olduğu gibi yüzlerce Kahramanmaraşlı ailenin güven ve huzur içerisinde mutlu bir şekilde yaşamlarım sürdürdüğü konutlar üretmeye devam edeğiz. Asis inşaat olarak kişisel ihtiyaçların ve estetiğin tercih edildiği konut üretmeyi başarmış bir firmayız. Uygulamalarımızda her zaman gelişen teknolojinin gereklerini yerine getiriyor ve en modern teknikleri kullanıyoruz. En yüksek kaliteyi en kısa sürede en uygun şekliyle vererek müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Daima yenilikçi ve yaratıcı projelere imza atıyo-ruz.10 yıldır her bütçeye uygun ürettiğimiz konutlarla bu alandaki etkinliğimiz ve başarımızı ispatlamış durumdayız. Bugün geldiğimiz noktada Asis Inşaat olarak 10 yıldır edindiğimiz tecrübe ve güvenle hedeflerimize ve beraberinde büyük bir başarıya ulaştığımızı görmek, bizim için mutluluk ve gurur kaynağıdır.”

  Türkler Bosna-Hersekte yatırım atağında

Mehmet Cilve ile İsmail İspir, “Her başarılı konut projelerimizle sadece kendimizle yarışıyoruz. Her yeni projemizde, bir önceki projemizin başarısını gölgede bırakıyoruz. Üç ana prensibimiz olan kalite, dürüstlük ve güven ilkelerini kendimize kılavuz yaparak, basamakları geride bırakarak sabırla geleceğe doğru tırmanıyoruz. Yaşam alanlarının yaratılmasındaki rolümüzün getirdiği sorumluluk bilinciyle her bütçeye uygun konut çeşitliliği sunuyoruz. İnsan sağlığını ve konforunu her zaman en üst seviyede gözetmeyi topluma karşı sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz. Sağlam bina yapmak vicdan işidir…” diyorlar.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir