Anasayfa / Şirket Haberleri / Assortie 2011 Yılbaşı Ürünleri

Assortie 2011 Yılbaşı ÜrünleriBir yılın daha geride bırakıldığı ve yeni yılın coşkuyla karşılandığı yılbaşı akşamında, çoğu kadın gibi sizi de ne giysem ve ne taksam telaşı sardıysa, Assortie bu özel gece için kurtarıcınız olabilir. Yılbaşı gecesinin en iddialı aksesuarlarına sahip olmak için tek yapmanız gereken bir Assortie mağazasına uğramak. Assortie’nin Yılbaşı Koleksiyonu’nda şıkır şıkır portföy çantalar mutlaka görülmeli.

Assortie, 2011’e harika bir başlangıç yapmak isteyenlere özel hazırladığı koleksiyonunda ışıltı, renk, parlaklık ve feminen detayları ön plana çıkardı. Yılbaşı gecesi giyeceğiniz elbiseyi tamamlayacak saten portföy çantalar, pul ve taşlarla hareketlendirildi. Siyah, pembe, mavi, kırmızı, gümüş ve bakır renklerinin kullanıldığı Assortie çantaları ile kıyafetlerinize ayrı bir hava katacak kombinler yapabilirsiniz.
Assortie’lerde yılbaşına özel kolye, küpe ve bileklikler de bulmak mümkün. Gösterişli Assortie takılarıyla en sade kıyafetinizi bile göz alıcı kılabilirsiniz. Yılbaşı akşamının, takı ve aksesuarlarıyla en çok konuşulan kadını siz olmak istiyorsanız Assortie’nin zarif tasarımlarına mutlaka göz atın.

Şıklığı detaylarda arayan herkes, yılbaşı alışverişi için en yakın Assortie mağazasına davetli.

Assortie Hakkında:

Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. , yepyeni bir mağaza konsepti ile tüketicinin karşısına çıktı: Assortie… Assortie markası, herkesin kendisi ya da sevdikleri için farklı hediye alternatifleri bulabilmesinden hareketle tasarlandı. Assortie; tasarımı, ürün yelpazesi ve trendi çizgisi ile tüm beklentilere yanıt verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip. Assortie koleksiyonları arasında; kolyelerden yüzüklere, bilekliklerden küpelere, çantalardan şapkalara, kalemlerden resim çerçevelerine, cüzdanlardan şallara kadar yüzlerce çeşit takı ve aksesuar bulmak mümkün.

  İletişimde Yeni Pazar Mobile Doğru KayıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir