Anasayfa / Haberler / Assortie Sevgililer Günü Koleksiyonu

Assortie Sevgililer Günü Koleksiyonu
Assortie her yeri aşkın büyüsünün saracağı Sevgililer Günü’nde, kıpkırmızı ve bol kalpli koleksiyonuyla sevgilinizle aşk tazeleme garantisi veriyor. Kırmızı çantalar, iç çamaşırları, kalpli mumlar, eldivenler, kalpli hediye kutuları ve gümüş Aşk Cambazı takıları, Assortie mağazalarında bulunabilecek aşk dolu hediye seçeneklerinden sadece bazıları.

Assortie vitrinleri, Sevgililer Günü’nde kırmızı ve kalpli ürünlerle donandı. Sevgilinize aşkınızı anlatacak en güzel hediyeyi arıyorsanız, Assortie’nin Aşk Cambazı adlı koleksiyonu tam size göre. Aşkı için her şeyi yapan ve aşkını kaybetmemek için sevgilisinin kalbini sıkı sıkı tutan Aşk Cambazı, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak. Assortie’lerde sevgilinizle birlikte geçireceğiniz romantik akşama özel kırmızı kalpli mumlar da bulabilirsiniz. Elleri üşümesin istiyorsanız, Assortie’nin kırmızı eldivenleri ona çok yakışacak. Farklı ve sadece size özel bir hediye alternatifi arıyorsanız, ona da bir çözüm var. Birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları koyabileceğiniz Assortie’nin çok şirin albümleriyle, aşkınızı ilan edebilirsiniz.Assortie’nin esprili kalpli çantaları tam da sevgilisini şımartmak isteyenlere göre. Sevgiliniz yazı yazmayı ya da not almayı seviyorsa ona yazdığı her yazıda sizi hatırlatacak pembe ve kalpli not defterini hediye edebilirsiniz. Sürprizleri sevenler, Assortie’nin kırmızının kullanıldığı iç çamaşırlarına mutlaka bakmalı. Assortie ayrıca tüm hediyelerinizi Sevgililer Günü’ne özel kılacak kalpli veya üzerinde birlikte çektirdiğiniz bir resmi koyabileceğiniz çok özel hediye kutusu alternatifleri de sunuyor.

Sevgililer Günü’nün finalinde en büyük sürprizi yapıp, sevgilisine evlenme teklif etmeyi düşünenler olabilir. Assortie onları da unutmadı. İtalyan Şair Tarquato Tasso tarafından sevgili için söylenmiş, ‘seni sevmeden geçirdiğim tüm zamanı kaybettim’ sözünün yazılı olduğu alyans bu özel teklif için biçilmiş kaftan.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizin kalbini fethedecek hediyeleri bulabileceğiniz Assortie mağazalarını, www.assortie.com’dan öğrenebilirsiniz.

Assortie Hakkında:

Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. , yepyeni bir mağaza konsepti ile tüketicinin karşısına çıktı: Assortie… Assortie markası, herkesin kendisi ya da sevdikleri için farklı hediye alternatifleri bulabilmesinden hareketle tasarlandı. Assortie; tasarımı, ürün yelpazesi ve trendi çizgisi ile tüm beklentilere yanıt verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip. Assortie koleksiyonları arasında; kolyelerden yüzüklere, bilekliklerden küpelere, çantalardan şapkalara, kalemlerden resim çerçevelerine, cüzdanlardan şallara kadar yüzlerce çeşit takı ve aksesuar bulmak mümkün.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir