Anasayfa / Şirket Haberleri / Astay Gayrimenkul, 175 milyon dolarlık projesini tanıttı

Astay Gayrimenkul, 175 milyon dolarlık projesini tanıttı
Four Seasons Bosphorus ve Four Seasons Sultanahmet otellerinin yatırımcısı Astay Gayrimenkul, ilk konut projesi “OnaltıDokuz İstanbul”u düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı.

Dünya konut trendinde, projelerin ağırlıklı olarak şehir merkezlerine doğru kaydığını belirten Astay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak, “Biz de İstanbullular için Marmara Denizi’nin kucağında, şehir dinamizminin ortasında ama aynı zamanda en dingin noktasında bir yaşam merkezi ürettik” dedi.“TAMAMI EYLÜLE KADAR SATILACAK
OnaltıDokuz İstanbul’a 175 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını ve 496 dairenin yüzde 25’ini şimdiden sattıklarını söyleyen Astay Gayrimenkul Genel Müdürü Atilla Öztürk “Eylül ayına kadar dairelerimizin tamamını satmış olmayı planlıyoruz. Dairelerimizin, teslim tarihinden çok önce satılmış olmaları doğru bir iş yaptığımızın en net göstergesi” dedi.

36, 32 ve 27 katlı üç bloktan, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 3+2 ve 6,5+2 olmak üzere 6 tip rezidans ya da apart daire seçenekleriyle toplam 496 daireden oluşan OnaltıDokuz İstanbul projesinde, dairelerin metrekare fiyatı 5.000 TL ile 11.000 TL arasında değişiyor.

Sahil yolu üzerinde, Marmaray ve tüp tünel girişine komşu olan proje, Boğaziçi Köprüsüne 16 km, Atatürk Havalimanı’na 8 km, E–5 karayolu ve İDO Yenikapı iskelesine de 4 km uzaklıkta bulunuyor, Sirkeci ve Taksim gibi İstanbul’un kalbi olan merkezlerin tam ortasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir