Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Asus ve Google yeni nesil Nexus 7 tablet üzerinde çalışıyor

Asus ve Google yeni nesil Nexus 7 tablet üzerinde çalışıyorGeçtiğimiz sene Google tablet piyasasına giriş yapmıştı. Asus tarafından üretimi gerçekleştirilen Nexus 7 tablet hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sene düzenlenen Google I/O Geliştirici Konferansı‘nda resmi olarak duyurulmuş ve kısa bir süre sonra da satışa sunulmuştu.

Nexus 7
Gelen son bilgilere Asus ve Google şimdi de yeni nesil Nexus 7 tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Google‘ın yeni Nexus 7 tabletini de Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan Google I/O Geliştirici Konferansı’nda sunması bekleniyor.

Yine 7″ ekran büyüklüğü ile gelecek olan yeni nesil Nexus 7‘nin teknik özellikleri hakkında pek bilgi bulunmamakta. Ancak ekran çözünürlüğünün 1080p Full HD olması bekleniyor. Yine fiyat etiketi olarak 199$-249$ olarak karşımıza gelecek.

Google’ın yeni tableti ile bu sene de bu ekran büyüklüğünde en dikkat çeken firmalar arasında yer almasına kesin gözle bakılıyor.

  Böcek Vuran Tuz TüfeğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir