Anasayfa / Kariyer ve İş / Atatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Atatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı AlımıAtatürk Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Atatürk Üniversitesi öğretim elemanı alımı yapacaktır. Alım için yayınlanan ilan aşağıda yer almaktadır. Üniversite bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, ilanı inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğünden
Üniversitemizin birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Kanun ve ilgili yönetmelik esasları ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesi hükümleri uyarınca devlet hizmetine girmede aranılan şartlara haiz öğretim elemanı alınacaktır. Adayların Durumları Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca 31.07.2008 tarih ve 26953 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ve 19.09.2009 tarih ve 27354 sayılı ve 09.03.2010 tarih ve 27516 sayılı Resmi Gazetede yeniden düzenlenen Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikle belirlenen atama kriterlerine uygun olması gerekmektedir.
Başvurular ilgili birime şahsen veya posta ile yapılacak olup, internet aracılığı ile yapılacak başvurular ile süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar dikkate alınmayacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir.(Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.)
Adayların yanlış beyanda bulunmaları halinde yapılan işlemler geçersiz sayılacak ve haklarında kanuni işlem yapılacaktır. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemiz web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
-Duyurulur.
Başvuruda İstenen Belgeler
1. Dilekçe (başvuru dilekçelerinde başvurulan birim açıkça belirtilecek ve başvuru sahibine kolay ulaşılabilmesi için telefon numarası yazılacaktır)
2. Özgeçmiş,
3. Nüfus cüzdan sureti
4. 2 adet Vesikalık Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)
5. Merkezi Sınav (ALES) belgesi. Lisans öğreniminde mezun olunan alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak (merkezi sınavdan muaf olan adayların ALES puanı 70 olarak kabul edilir)
6. Lisans diploması (İlanda belirtilen alanda olması gerekmektedir) (yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belge)
7. Lisans Not Transkripti.(4’lük not sisteminin 100’lük not sistemine dönüştürülmesinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca belirlenen dönüşüm tablosu esas alınacaktır)
8. Hizmet Belgesi (daha önce kamu hizmeti olanlardan istenilmektedir)
9. Varsa yayınlanmış ya da yayınlanacak olan bilimsel çalışmaları
10-Yabancı Dil Belgesi
11-Askerlik Belgesi(Erkek adaylar için)

  Semih Ergür Gama Enerji’nin Yeni Genel Müdürü Oldu

Matematik Eğitimi Lisans mezunu olmak; Uzman; 1; 17 Ağustos 2011
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir