Anasayfa / Kariyer ve İş / Atatürk Üniversitesi Öğretim Görevlisi İş İlanı

Atatürk Üniversitesi Öğretim Görevlisi İş İlanıAtatürk Üniversitesi öğretim elemanı alımı yapmaktadır. Alımla ilgili detaylar üniversite rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda yer almaktadır. Öğretim görevlisi ve uzman alımı yapacak olan Atatürk Üniversitesi’ne başvurular şahsen veya posta yoluyla kabul edilmektedir. İnternet aracılığı ile yapılacak başvurular ile süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar dikkate alınmayacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kuruma ulaşması gerekmektedir.(Postadaki gecikmelerden Üniversite sorumlu değildir.)

Atatürk Üniversitesi öğretim elemanı alımına son başvuru tarihi ise 14 Aralık 2011’dir. Başvuruda istenen belgeler ve gerekli detaylar aşağıda yer almaktadır. İlanla ilgilenen takipçilerimiz gerekli belgelerini tamamlayarak, üniversiteye başvurularını gerçekleştirebilirler.
Başvuruda istenen belgeler şunlardır;
1. Dilekçe (başvuru dilekçelerinde başvurulan birim açıkça belirtilecek ve başvuru sahibine kolay ulaşılabilmesi için telefon numarası yazılacaktır)
2. Özgeçmiş,
3. Nüfus cüzdan sureti
4. 2 adet Vesikalık Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)
5. Merkezi Sınav (ALES) belgesi. Lisans öğreniminde mezun olunan alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak (merkezi sınavdan muaf olan adayların ALES puanı 70 olarak kabul edilir)
6. Lisans diploması (Yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belge)
7. Lisans Not Transkripti.(4’lük not sisteminin 100’lük not sistemine dönüştürülmesinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca belirlenen dönüşüm tablosu esas alınacaktır)
8. Hizmet Belgesi (daha önce kamu hizmeti olanlardan istenilmektedir)
9. Varsa yayınlanmış ya da yayınlanacak olan bilimsel çalışmaları
10-Yabancı Dil Belgesi
11-Askerlik Belgesi(Erkek adaylar için)
12-Adayların ilan edilen kadro derecesine atanabilmesi için gerekli yasal şartları taşımaları gerekmektedir.

Elektrik-Elektronik mühendisliği veya fizik bölümü mezunu,elektrik-elektronik mühendisliği veya fizik bölümünde yükseklisans yapmış olmak; Öğretim Görevlisi; 14 Aralık 2011
İlgili fakültelerin metalurji ve malzeme mühendisliği bölümü mezunu olmak; Öğretim Görevlisi; 14 Aralık 2011

  Gezerek Çalışılacak Meslekler

İletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım veya radyo-tv sinema mezunu,halkla ilişkiler ve tanıtım veya radyo-tv-sinema alanında yükseklisans yapmış olmak; Uzman; 14 Aralık 2011
Rekreasyon bölümü mezunu olmak; Uzman; 14 Aralık 2011
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir