Anasayfa / Şirket Haberleri / Atlasjet Jetmil Elite Kart

Atlasjet Jetmil Elite KartAtlasjet Jetmil Elite Kart

Ön koltuklarda oturma önceliği, 10 kg. ek bagaj imkanı, yedek rezervasyondan gerçek rezervasyona geçişte öncelik, Elit Hat yer bulma özelliği gibi pek çok ayrıcalığa sahip olan Jetmil Elite üyeleri, artık İstanbul-Bodrum ve Bodrum-İstanbul uçuşlarında ekonomi sınıfı biletlerini Business Class’a yükseltebilme hakkına da sahip oluyor.

Jetmil Elite üyeleri check-in işlemlerini yaptırdıktan sonra, Business Class’ta yer olması durumunda, uçuşa 30 dakika kala satış ofisine 30 TL ödeyerek mevcut koltuklarını Business Class’a yükseltebiliyorlar.
Yolcularına uçuş sonrasında Adana, İzmir, Bodrum ve Antalya’da ücretsiz otobüs servisi imkanı da sağlayan Atlasjet’in, tüm uçuşlarına ilişkin ayrıntılı bilgiye 444 3 387 bilgi hattının yanı sıra www.atlasjet.com adresinden ulaşılabilir, Jetmil ile detaylı bilgi için ise www.jetmil.com web sayfası ziyaret edilebilir.

Atlasjet Havacılık A.Ş. Hakkında:

Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile başlayan ve Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 tarihinde yine aynı tipte dördüncü uçağını da filosuna dahil etmiştir. Nisan 2004’e gelindiğinde, turizm sektörünün güvenilir ve lider şirketleri ETS Tur ve Öger Tur’un güçlerini birleştirmesiyle Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. Atlasjet 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

  Helyum Bilişim, Trend Micro Bölge Distribütörü OlduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir