Emlak Haberleri

Avcılar’ın çehresini değiştirecek

Avcılar’ın çehresini değiştirecek

Gül Proje ve Toya ortaklığı ile Avcılar’ın merkezinde 39 bin m2 alana inşa edilen Avcılar Park projesi, bahçe ve deniz manzaralı 275 daire, 50 mağaza, bin 500 m2 büyüklüğünde bir süpermarketten oluşuyor. 2011 yılının Haziran ayında yapımına başlayan projenin bu yıl sonunda tamamlanıp sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul’un en büyük sorunu olan ulaşım problemi geliştirilen metrobüs hatları ile çözüme ulaşmaya bir adım daha yaklaştı. Böylece bir çok semt artık daha ulaşılabilir bir hale geldi.

Metrobüs bağlantısıyla İstanbul’un merkezlerinden birisi haline gelen Avcılar’da yeni bir yaşam alanı inşa ediliyor. Avcılar Park, 20 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe var olan Gül Proje ve Toya ortaklığı ile gerçekleştiriliyor. Bahçe ve deniz manzaralı açık, kapalı yüzme havuzlu birinci sınıf proje, toplam 39 bin m2’lik alan üzerinde kurgulanıyor.
Avcılar Park, 24 bin m2’lik yeşil alana sahip bulunuyor. Rahatlık ve konforu öne çıkartan mimarisi, park konsepti ve Marmara Denizi manzarası, sosyal tesisleri ile dikkat çeken Avcılar Park, toplam 275 daire, 50 mağaza ve bin 500 m2’ büyüklüğünde süpermarketten oluşuyor. Tüm konforu düşünülmüş 2+1, 3+1, 4+1 veya dubleks olarak 3+1, 4+1, 5+1 daire seçenekleri bulunan Avcılar Park’ta ocak, davlumbaz, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar hazır olarak teslim ediliyor.

50 metrekarelik bahçe

Avcılar Park’ta daireler, 125 m2 ile 273 m2 arasında büyüklüklere sahip. Ayrıca 50 m2 bahçesi olan bahçe katlarının da yer aldığı proje, birinci sınıf işçilikle biçimlendirilen, kaliteli yapı malzemeleriyle inşa ediliyor. Projede ferah, aydınlık salonlar, ebeveyn banyolu yatak odaları, balkonlar, özel tasarını banyolar, ankastre donanımlı şık ve kullanışlı mutfaklar yer alıyor.

Bunun yanısıra, parke zeminler, ıslak mekanlarda birinci sınıf seramik malzemeler, saten boya veya duvar kağıdı, PVC ısıcamlı pencereler, kaliteli ahşap malzemeden üretilen portmanto ve giyinme dolapları ve dairelerde ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar bulunuyor.

Tüm mimari detayların ayrıntılarıyla düşünüldüğü projede sağlamlığı artırmak için radye temel inşa edildi. Temellerde ve inşaatın diğer aşamalarında birinci sınıf beton ve yapı malzemesi kullanıldı.

Metrobüs bağlantısıyla İstanbul’un merkezlerinden birisi haline gelen Avcıların çehresini değiştirecek Avcılar Park’ta dairelerin m2 fiyatları 2 bin 500 TL -3 bin TL aralığında bulunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu