Şirket Haberleri

Avea’dan Engelli Vatandaşlara Özel Mesajlaşma Tarifeleri

Avea’dan Engelli Vatandaşlara Özel Mesajlaşma Tarifeleri

Avea’dan Engelli Vatandaşlara Özel Mesajlaşma Tarifeleri

Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini gözönünde bulundurarak eşsiz teklifler sunan Avea, şimdi de engelli vatandaşlarımız ile gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşlerinin yararlanabileceği 2 yeni tarife sunuyor.
Türkiye’nin geleceğine yatırım vizyonuyla ülke kalkınmasına ve topluma fayda sağlayan uzun vadeli ve sürdürülebilir kurumsal sorumluluk projeleri içinde yer alan Avea, engelli vatandaşlarımızın yararlanabileceği Elele Konuşalım ve Elele Mesajlaşalım tarifelerini hayata geçirdi. Elele Konuşalım tarifesi ile ayda 20 TL’ye her yöne 400 dakika ve tüm Avealılar ile SINIRSIZ konuşturan sıradışı bir teklif sunarken; Elele Mesajlaşalım tarifesi ile de ayda sadece 15 TL’ye her yöne 120 dakika görüntülü konuşma, her yöne 400 SMS ve Avealılar ile SINIRSIZ SMS fırsatı sunuyor.

Elele Tarifeleri kapsamında ayrıca 444 38 33 (Evde Sağlık Hizmetleri), 150 (Başbakanlık İletişim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye), 184 (SABİM – Sağlık Danışma) gibi özel numaralar da ücretsiz aranabiliyor.

Tarifelerle ilgili daha detaylı bilgi için: www.avea.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu