Anasayfa / Şirket Haberleri / Avea Gripin Konseri

Avea Gripin Konseri
27 Ocak’ta başlayan ve 6 Şubat’a kadar devam edecek olan 25. Dünya Üniversiteler arası Kış Oyunları kapsamında meşale sponsorluğu ile birçok aktivite gerçekleştiren Avea, gençlere ve sporu sevenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Avea, üniversitelerde düzenlediği konserler, meşale koşuları ve etkinliklerle 25. Dünya Üniversiteler arası Kış Oyunları’na renk ve dinamizm kattı. İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Sakarya, Muğla, Denizli, Aydın, Antalya, Konya, Mersin Adana, Gaziantep, Ankara, Samsun, Trabzon, Sivas, Kayseri ve Erzurum’da gerçekleşen Avea Meşale Turları kapsamında, üniversitelerde toplam 125.000 öğrenciye ulaşıldı. 7 ilde merkezi meydanlarda devlet erkânı ve ünlü sporcuların katılımıyla meşale koşuları düzenlendi. Etkinliğe özel tasarlanan ve 39.000 km yapan Avea Universiade Tırı’nda toplam 390 saat DJ performansı gerçekleşti. Meşale turları kapsamında İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Ankara, Trabzon ve Erzurum’da toplamda 17 saat konser gerçekleştiren Avea, Gripin ve Piiz konserleri ile 72.000 genci coşturdu.Avea’nın gençlere ve spora olan desteğinin artarak devam edeceğini belirten Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun ‘Avea olarak kurulduğumuz günden bugüne topluma fayda sağlamayı kendimize ilke ediniyoruz. Bu anlamda, spora yani gençlere destek vermek Avea’nın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İnanıyoruz ki; sporun ve sporcunun desteklenmesi bir toplumun kendine olan güvenini kazanması açısından çok değerli ve önemli.’ açıklamalarında bulundu.

Feridun sözlerine şöyle devam etti.’Türkiye’de ilk kez yapılan üniversite kış oyunlarının Erzurum’da düzenlenmesi de bu başarı hikayesinin hep hatırlanacak bir unsuru olacak. Yani bu ülkenin sporcuları başarılar yaşatırken aynı zamanda bu ülkede düzenlenecek büyük sportif organizasyonların kapısını da açacak. Bugün, Avea kullanıcılarının %46’sını 15-24 yaş grubu oluşturuyor. Yine müşterilerimizin %76’sı 34 yaş altında ve gençler. Bu veriler Avea olarak neden bu organizasyonda yer aldığımızın da bir belirtisidir.’

Avea İletişim Hizmetleri A.ş. Hakkında:

Türkiye’nin ilk ve tek GSM 1800 operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. 2009 sonu itibarıyla 11,8 milyon aboneye sahip olan Avea, Türkiye’nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %96,58’ine ulaşan şirket, “Avea” markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve 2592 çalışanına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 199 ülkede 617 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan Avea, uluslararası dolaşım ortaklıklarını artırmaya devam etmektedir. Avea, “Türkiye’nin “en beğenilen ve tercih edilen” mobil iletişim şirketi olmak.” vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir