Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Avea İzdivaç Reklamı

Avea İzdivaç ReklamıAvea İzdivaç Reklamı, Avea Kısmetim Geldi Reklamı, Aveanın Yeni İzdivaç Reklamları, Avea İzdivaç Reklamları

TBWA\Istanbul tarafından Avea’nın yeni faturasız tarifesi için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. Filmde Fasülye ve Optik bu sefer bir evlilik programında damat adayları rolünde. Programın adı ise ‘Kısmetim Geldi’.

Film Fasülye’nin emin bir şekilde kendini gelin adayına tanıtmasıyla başlıyor. Yaşını, evini ve sigortalı olduğunu belirten Fasülye; gelin adayından gelen faturalı hattı olup olmadığı sorusuna olumsuz yanıt veriyor. Akabinde bundan pek memnun kalmayan gelin adayı, faturalı hattı olmadığını fakat Avea’nın yeni faturasız Bal Paketi ile rahat rahat konuştuğunu belirten Optik’e daha sıcak yaklaşıyor ve kayınvalidenin de onayıyla Optik’ten daha çok elektrik aldığını belirtiyor. Fasülye ise Avealı olmamanın verdiği mutsuzluğu yaşıyor ve film komik bir şekilde sona eriyor.
Filmin prodüksyonunu Taxi Film üstlenirken, yönetmenliğini Uygar Kutlu gerçekleştirdi.

  Telefonlara SMS İle Gönderilen Reklamlar EngelleniyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir