Anasayfa / Haberler / Avea Reklam Mesajlarını engelleme

Avea Reklam Mesajlarını engellemeAvea Reklam Mesajlarını engelleme | Avea’dan gelen mesajları engelleme

Hemen her avealı şu durumdan stemkardır. Avea hemen hergün onlarca reklam mesajı gönderiyor ve gelen kutumu işgal ediyor. Buınlardan yani Avea’dan gelen reklam mesajlarını nasıl engellerim diyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

1-Bilgi Mesajlarını İptal Etmek İçin

Avea reklam mesajları ve Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını almak istemiyorsanız, online işlemlerin hattınızla ilgili işlemler menüsünden veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak 7672 servis numarasına sms göndererek bu servisi aktif duruma getirebilir veya deaktive edebilirsiniz.
2-Reklam Mesajlarını İptal Etmek İçin

Avea reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın kampanya yazın, ücretsiz olarak 7672‘ye sms ile gönderin. Örnek: iptal kampanya Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın reklam yazın, ücretsiz olarak 7672′ye sms ile gönderin.

Örnek: iptal reklam

3-Ya da reklam mesajlarını almak için

Avea reklam mesajlarını almak için abone yazın, boşluk bırakın kampanya yazın, ücretsiz olarak 7672′ye sms ile gönderin. Örnek: abone kampanya Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını almak için abone yazın, boşluk bırakın reklam yazın, ücretsiz olarak 7672′ye sms ile gönderin.

Örnek: abone reklam

  Kentsel Dönüşüm Kredilerinden YararlanmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Uluslararası Geçerliliği Olan Dil Belgesi Sınavları

DEĞİŞEN ve dönüşen dünyada artık eskisi gibi sınırlar kalmadı. Özellikle internetin yaygınlaşmasıyla iş yapış şekilleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir