Anasayfa / Haberler / Avea Şirketlere Kiralık Araba Veriyor

Avea Şirketlere Kiralık Araba VeriyorAvea, 3 yıl ayda 4 bin TL fatura taahhüt edene Renault Clio Symbol, ayda 10 bin TL fatura taahhüt edene Mercedes C 180 tahsis edecek.
Kurumsal müşterilerine yönelik ürün, hizmet ve çözümlerini AveaBiz çatısı altında sunmaya başlayan AveaBiz, Intercity işbirliğinde düzenlediği “Türkiye’de İşletmelerin Arabası Bizden” kampanyası kapsamında, belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilerine 3 yıla kadar kiralık araç tahsis edecek. Avea’nın yeni kurumsal platformu AveaBiz’in tanıtıldığı toplantıda konuşan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan, kurumlara yönelik Aveaİş’i kurumsal kullanıcıların da fikirlerini alarak yenilediklerini ve AveaBiz’i oluşturduklarını söyledi. 200 bine yakın kurumsal müşterilerinin olduğunu ve bu alanda bu yıl yüzde 20 büyüme hedeflediklerini söyleyen Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman ise “Kampanya ile belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilere 3 yıla kadar kiralık araç (Renault Symbol, Hyundai i30, Mercedes C180K, ve BMW 320d) tahsis edilecek ve araçların kiralık olmaları nedeniyle, müşterilerin servis, vergi gibi masrafları olmayacak. Kampanya 4 bin lira aylık taahhütle başlıyor. Mercedes için 10 bin lira taahhüt gerekiyor” dedi. Taşman, kampanya kapsamında daha düşük taahhütler karşılığında da müşterilerine cep telefonu, bilgisayar gibi cihazları sunacaklarını kaydetti.
KOBİ’YE YAKINLIK İÇİN ‘BİZ’ DEDİK
Toplantıda, AveaBiz markasının yaratılış sürecinden bahseden Euro RSCG Türkiye CEO’su Levent Erden de “Kurumsal alanda yapılan atılımı vurgulayabilmek için Aveaİş markasını yenileyip tazelemeyi doğru bulduk. Markanın işletmelerle, esnafla, KOBİ’yle kurduğu işbirliğini ve yakınlığı yansıtabilecek; sıcak, dinamik, pozitif bir motto ortaya çıkarmaya odaklandık. ‘Her şey bizim için’ sloganı ile ‘AveaBiz’ çatı markasını oluşturduk” dedi.

  Ulaştırma alanındaki yeni ihaleler ve projelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir