Anasayfa / Kariyer ve İş / Avivasa Personel Alımı 2012

Avivasa Personel Alımı 2012

Avivasa Personel Alımı 2012

Avivasa personel alımı 2012, sigortacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Avivasa 2011 yılında 350 civarında eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da iş arayan vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Türkiye’nin lider sigorta firmalarından olan Avivasa, 2007 yılında, Sabancı Holding ile Aviva plc. Ortak yatırım şirketi olmuştur. Bugün de 1,5 milyona yakın müşteriye hizmet vermektedir.Avivasa’ nın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde günümüzün gözde mesleklerinden biri olan sigortacılık sektöründe kariyer hedefleriniz varsa, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Avivasa alacağı personelleri, insan kaynakları politikasına uygun olarak seçmektedir. Avivasa’ ya iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret ederek, orada bulunan iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca firmanın sitesinde yer alan açık pozisyonları da takip ederek, size uygun olanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir