Anasayfa / Haberler / Avva 2011-2012 Sonbahar Kış Defilesi

Avva 2011-2012 Sonbahar Kış Defilesi
Avva Defilesi -Pascal Nouma

Marcello Mastroianni’nin Başrolünü Oynadığı “Beyaz Geceler” İsimli Sinema Filminden Esinlenerek Oluşturulan Avva 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu
İstanbul Fashion Week kapsamındaki 2011-2012 Sonbahar Kış Defilesinde çarpıcı koleksiyonu ile dikkatleri üstüne çeken AVVA, koleksiyonunun ana temasını BEYAZ GECELER olarak belirledi.

Erkek giyimin sıra dışı modasının öncülüğünü yapan AVVA markasının tasarımcısı Serkan Meriç, Marcello Mastroianni’nin Başrolünü oynadığı ‘Le Notti Bianche’ isimli filminden esinlenerek oluşturduğu AVVA 2011-2012 Kış Koleksiyonu’nu Santral İstanbul’da IFW sahnesinde Uğurkan Erez’in koreografisi ile sergiledi. Defilenin gözde mankeni ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasında birincilik için yarışan ve yüksek performansıyla dikkat çeken Fransız asıllı, Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma’ydı.

Özel hatlarıyla ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla dikkat çekici, kendine özgü ve en önemlisi karakteristik özelliğiyle tasarım gücü yüksek ürünlerin bulunduğu koleksiyon sinematogratif bir dille karşımıza çıkmaktadır. Siyah, gri, gece mavisi ve bordo renkleri, bu renklerle kombinlenen pastel tonlarıyla birlikte uyum içerisinde koleksiyonda yer almaktadır.Koleksiyondaki klasik bir takımla spor bir yeleğin veya bir trikonun bir arada kullanılabilmesi, keskin İtalyan hatları dışında Latin rüzgârının da ürün gruplarında hissedilmesi AVVA erkeğinin şık ama günümüz hızlı temposuna da ayak uydurabilecek casual, elegant ve aynı zamanda fitness bir duruşa sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca kullanılan aksesuar ve kumaş detaylarıyla farklılık yaratan üst gruplar koleksiyonda yer alan Jeanler ve spor kesimli pantolon gruplarıyla da uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

Erkek modasındaki değişimi ortaya çıkaran ve her koleksiyonunda farklı tasarımlara yer veren AVVA, yurtdışında 18 mağazası ve 2000’in üzerinde satış noktasında, Türkiye’de ise 15 mağazası ve pek çok satış noktasında, tüketicilerle buluşuyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir