Kariyer ve İş

Axa Sigorta İş Başvurusu

Axa Sigorta iş başvurusu, sigortacılık sektöründe çalışmak isteyen personelleri daha çok ilgilendirmektedir. Firma , 1916 yılında kurulmuştur. 2008 yılından beri de Axa Sigorta ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.Axa Sigorta, dünya sigorta sektöründe 3.şirket konumundadır. Türkiye’de ise en iyi sigorta şirketi olarak görülmektedir. Axa Sigorta; kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Axa Sigorta temel değerleri; sözünde durmak, takım ruhuna sahip olmak, fark yaratmak, yaratıcı olmak, profesyonel olmak ve gerçekçiliktir. Axa Sigorta hedefleri ise, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve her zaman en iyi olmaktır.

Axa Sigorta, kadrosuna alacağı personeli seçerken bazı kriterlere önem vermektedir. Bunlar; takım ruhuna sahip olmak, sorumluluk sahibi olmak, çözüm odaklı olmak ve öğrenmeye açık olmaktır. Bu kriterlere uygun personellerin iş başvurularını değerlendirmektedir.
Eğer sizde sigorta sektöründe çalışmak istiyorsanız, kariyer hedeflerinize bu sektörde ulaşmak istiyorsanız, Axa Sigorta’ya başvurabilirsiniz. Bunun için, firmanın websitesine girerek iş başvurusu kısmından başvurularınızı iletebilirsiniz.

AXA SİGORTA

Adres: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı / İstanbul
Tel: 0212 334 24 24
E-Mail: iletisim@axasigorta.com.trBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu