Anasayfa / Kariyer ve İş / Axa Sigorta Personel Alımı 2012

Axa Sigorta Personel Alımı 2012

Axa Sigorta Personel Alımı 2012

Axa Sigorta personel alımı 2012, sigortacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Axa Sigorta 2011 yılında pek çok işsiz vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur. 2012 yılında da alımlarına devam edecektir. Sigorta sektörünün köklü firmalarından olan Axa Sigorta, 1916 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden beri hizmetlerine büyüyerek devam eden firma, 2008 yılında Axa Sigorta unvanını almıştır.Axa Sigorta’ nın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Axa Sigorta insan kaynakları politikası hakkında detaylı bilgiyi kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Axa Sigorta, alacağı personelleri insan kaynakları yönetmeliğindeki kriterlere göre seçmektedir. Firmaya iş başvurusu yapmak için websitesini ziyaret ederek, başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Açık pozisyonları da takip ederek size uygun olanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir