Anasayfa / Şirket Haberleri / Ay Marka Mağazacılık Bahariye’de Bina Kapattı!

Ay Marka Mağazacılık Bahariye’de Bina Kapattı!
Bahariye’de bina kapattılar!

Boyner Holding bünyesindeki Ay Marka Mağazacılık, T-Box’ın en büyük cadde mağazasını İstanbul Kadıköy Bahariye’de açıyor. Bağdat Caddesi’nde uygun bina bulamayan şirket, Bahariye’de 7 katlı bina kiraladı…

BOYNER perakende sektöründeki yatırımlarını sürdürüyor. Geçen günlerde YKM’yi satın alarak büyük sükse yapan grup, yeni mağazalar açarak bünyesindeki markaları da büyütüyor. Bunlardan biri de T-Box

Boyner Holding şirketlerinden Ay Marka Mağazacılık’ın çatısı altında faaliyet gösteren T-Box, önümüzdeki ay Kadıköy Bahariye Caddesi’nde mağaza açıyor. Bu mağaza için kiralanan 7 katlı bina, Süreyya Operası’na yakın bir noktada bulunuyor.

Boyner Holding’in 2003 yılında piyasaya çıkardığı T-Box’ın halen biri Arnavutluk’ta olmak üzere 14 mağazası var. İstanbul, Ankara. Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep ve Kayseri’de bulunan bu mağazaların biri hariç tümü alışveriş merkezlerinde açılmış. Yani Bahariye’de açılacak T-Box, İstanbul Beyoğlu’ndakinden sonra T-Box’ın ikinci cadde mağazası olacak. Ancak yeni mağaza, alan olarak Beyoğlu mağazasından çok daha büyük. Bu arada, T-Box markalı ürünlerin Boyner mağazalarında da satıldığını hatırlatalım.‘DOĞRU LOKASYONU BULDUK’

Ay Marka, bu mağazayı aslında birçok ünlü markanın bulunduğu Bağdat Caddesi’nde açmak istemiş. Ancak uygun bina bulamamış. Ay Marka Mağazacılık T-Box’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Eryılmaz, “Aslında bu marka için mağaza sayısını çok fazla artırmayı düşünmüyoruz. Bahariye Cad-desi’ni de doğru lokasyona sahip olmasından dolayı tercih ettik” diyor. Ardından da yeni mağaza ve T-Box’ın gelecek planlarıyla ilgili şu bilgileri veriyor:

“Bahariye’de en büyük cadde mağazasını oluşturacağız. Binanın üç katında satış yapılacak. Diğer katlarda ise müşterilerimiz için çeşitli sürprizlerimiz olacak. Ardından ilk etapta Ankara Etlik Forum, İzmir Gaziemir ve İstanbul Pro-filo AVM’de mağaza açacağız.

Her AVM’de veya her caddede olmak gibi bir stratejimiz yok. Bu konuda çok seçici davranıyoruz. Tüketicilerimiz T-Box’ı her yerde göre meyecek.”

Tişörtle başlayıp yüzlerce çeşide ulaştı

Giyimden aksesuara, çantadan kırtasiye malzemelerine yüzlerce çeşit ürünü bulunan T-Box, yüzde yüz Türk markası. 2003 yılında tişörtleriyle piyasaya çıkmıştı. Günlük giyim ürünleriyle kadın erkek her kesime hitap eden, fiyat olarak ulaşılabilir bir koleksiyona sahip olan T-Box’ın hazır giyim ürünleri yurtdışında da yüzlerce satış noktasında satılıyor.

Ay Marka Mağazacılık bünyesinde T-Box’la birlikte NetVVork, Fabrika, Que, Divarese, Arzu Kaprol ve Beymen Business markaları bulunuyor.

Özbey Men

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir